Ikona sukces

Z radością ogłaszamy wyniki XI Wrocławskiego Międzyszkolnego Konkursu z języków obcych "Język i obraz" – JĘZYK NIEMIECKI.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie  i ich opiekunom. 

Kategoria: klasy I – III* 
(* w tej kategorii wpłynęły prace tylko uczniów z SP9)

I miejsce: Maja Obara - Szkoła Podstawowa nr 9
II miejsce: Natalia Duda - Szkoła Podstawowa nr 9
III miejsce: Filip Łażeński - Szkoła Podstawowa nr 9

Kategoria: klasy IV - VI

I miejsce: - Mateusz Sobański -Szkoła Podstawowa nr 9
II miejsce: Liliana Bieliz - Szkoła Podstawowa nr 109 

III miejsce: Marta Siadak - Szkoła Podstawowa nr 109

Kategoria: klasy VII - VIII

I miejsce: Bolesław Kobuszewski - Szkoła Podstawowa nr 23

II miejsce: Aleksandra Kuźbik - Szkoła Podstawowa nr 9
III miejsce: Jakub Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa nr 50

Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie organizujemy Gali. 
Zapraszamy opiekunów laureatów lub ich rodziców po odbiór nagród do siedziby Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu przy ul. Nyskiej 66 w dniach od 21 do 30 grudnia 2021r. (portiernia przy wejściu do  szkoły).

Podsumowanie konkursu:

Dziękujemy za zainteresowanie XI Wrocławskim Międzyszkolnym Konkursem Językowym „Język i obraz”. Na konkurs wpłynęły 64 prace z języka niemieckiego, w tym z kl. 1-3: 5 prac, z klas 4-6: 22 prace, z klas 7-8: 37 prac.

Szkoły, które nadesłały prace konkursowe z języka niemieckiego to: SP 3, ZSP 4, SP 9, 
SP 15, SP 22, SP 23, SP 38, SP 44, SP 50, SP 63, SP 68, SP 83, SP 84, SP 85, SP 98, SP 109.

Gratulujemy!

Organizatorzy:                                                                                            
Izabela Gajda-Chrzanowska, Katarzyna Drążkiewicz, Marcin Kilarski, Agnieszka Lesiewicz, Małgorzata Mituła, Joanna Neto, Anna Szanin, Maria Szpak.

Z radością ogłaszamy wyniki XI Wrocławskiego Międzyszkolnego Konkursu z języków obcych "Język i obraz"
Język angielskiIlustracja dłoni

Kategoria: klasy I - III
I miejsce Klaudia Hanasińska - Szkoła Podstawowa nr 15
II miejsce Miłosz Żukiewicz - Szkoła Podstawowa nr 3
III miejsce Helena Pietrzak - Szkoła Podstawowa nr 9

Kategoria: klasy IV - VI
I miejsce Oliwia Semkowicz - Szkoła Podstawowa nr 9
II miejsce Sophie Otręba - Szkoła Podstawowa nr 63
III miejsce Oliwia Wojakiewicz - Szkoła Podstawowa nr 3

Kategoria: klasy VII - VIII
I miejsce Amelia Roznerska - Szkoła Podstawowa nr 58
II miejsce Nikola Surmaczewska - Szkoła Podstawowa nr 83
III miejsce Milena Palczak - Szkoła Podstawowa nr 50

Język niemiecki

Wyniki zostaną ogłoszone do 20 grudnia.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie organizujemy Gali. 
Zapraszamy opiekunów laureatów lub ich rodziców po odbiór nagród do siedziby naszej szkoły w dniach od 13 do 22 grudnia 2021r. (portiernia przy wejściu do szkoły).

Organizatorzy:                                                                                            
Izabela Gajda-Chrzanowska, Katarzyna Drążkiewicz, Marcin Kilarski, Agnieszka Lesiewicz, Małgorzata Mituła, Joanna Neto, Anna Szanin, Maria Szpak