bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Październik 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Logowanie

„Śpiewający Wrocław”

„Śpiewający Wrocław”

Szanin Anna 09 czerwiec 2011 Aktualizacja:21 marzec 2014 

filharmonia

filharmonia
Koncert z okazji 10 rocznicy istnienia projektu chóralnego „Śpiewający Wrocław”

30 maja 2011r. w Sali Koncertowej Filharmonii Wrocławskiej odbył się uroczysty Koncert Jubileuszowy z okazji dziesięciolecia projektu edukacji chóralnej "Śpiewający Wrocław", który finansowany jest przez Samorząd Miasta Wrocławia. Wśród wykonawców nie zabrakło również naszego chóru pod batutą mgr Leszka Stefanowskiego. Dzięki projektowi udało się rozśpiewać wielu uczniów naszej szkoły, a także tysiące młodych wrocławian. Współorganizatorami działań w ramach projektu są m.in.: Akademia Muzyczna im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, Filharmonia Wrocławska, Polski Związek Chórów i Orkiestr – Oddział Dolnośląski we Wrocławiu, Polskie Radio - Wrocław. Tradycyjnie zostały wydane płyta CD z nagraniami naszych uczniów oraz książeczki okolicznościowe.

 

Na uroczystość przybyło wielu gości m.in. Chór Radnych Wrocławia. Jednym z punktów programu było wykonanie  poloneza Pożegnanie Ojczyzny M. K. Ogińskiego przez chór Radnych Miasta wraz z Dyrygentami. Wszyscy Chórzyści i goście otrzymali okolicznościowe upominki. Gratulujemy Chórzystom i panu Dyrygentowi!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.spiewajacywroclaw.pl/