bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Październik 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Logowanie

Co jeszcze w I semestrze...

Co jeszcze w I semestrze...

Alina Haładaj 24 luty 2010 Aktualizacja:21 marzec 2014 
W dniu 21 listopada br. uczniowie naszej szkoły brali udział w imprezie „Dzień Życzliwości".

W sobotę 24.X. 2009 r. w Szkole Podstawowej Nr 44 we Wrocławiu odbył się konkurs pod hasłem „Zawsze zdrowi".

W dniu 27 listopada br. w Szkole Podstawowej Nr 85 we Wrocławiu zmagaliśmy się w potyczkach X  Powiatowego Turnieju Ortograficznego.

W dniu 21 listopada br. uczniowie naszej szkoły brali udział w imprezie „Dzień Życzliwości", zorganizowanej przez Browar Mieszczański przy ul. Hubskiej. Przebrani za krasnali uczestniczyliśmy w zorganizowanym konkursie na najlepszy strój krasnala. Było bardzo wielu uczestników z różnych szkół. Nasza prezentowała się nieźle. Nawet koleżanka z klasy szóstej - Paula Hutyrczyk - zdobyła wyróżnienie. Oczywiście wzięliśmy również udział w zabawach bębniarskich, w których jesteśmy już mistrzami. Nie ominęliśmy też „Bajkowego Cyrku". Udział w licznych konkursach dostarczył nam wiele radości i nagród. Zdjęcia z tej imprezy można obejrzeć na stronie internetowej szkoły.

W sobotę 24.X. 2009 r. w Szkole Podstawowej Nr 44 we Wrocławiu odbył się konkurs pod hasłem „Zawsze zdrowi". W rywalizacji wzięło udział 14 wrocławskich szkół. Nasza reprezentacja w składzie: Julia Ziółkowska, Kacper Piekarek, Michał Wodniak zajęła bardzo dobre III miejsce. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a konkurencja duża. Z uzyskanego rezultatu jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni. Przywieźliśmy ze sobą piękny puchar oraz dyplomy.

W dniu 27 listopada br. w Szkole Podstawowej Nr 85 we Wrocławiu zmagaliśmy się w potyczkach X  Powiatowego Turnieju Ortograficznego. Konkurs był trudny, a konkurencja duża. Niemniej jednak znaleźliśmy się w ścisłej czołówce. Szkolnymi ekspertami z zakresu zasad pisowni wyrazów z „rz" i „ż" są Dominika Rygiel, Julia Ziółkowska i Michał Miciak.