Budżet Obywatelski

tarnogaj

Wycieczka rowerowa

Beata Rudzka 21 październik 2009 Aktualizacja:21 marzec 2014

W dniu 20 września br. uczestniczyliśmy w akcji „Kochaj swoje serce”, zorganizowanej przez Urząd Miejski Wrocławia i Dolnośląskie Towarzystwo Cyklistów.
W przedsięwzięciu tym wzięło również udział wiele innych instytucji, które tak jak my preferują aktywny tryb życia. Wszyscy uczestnicy rajdu rowerowego spotkali się na Stadionie Olimpijskim. Otrzymaliśmy tan koszulki z logo imprezy.
Dowiedzieliśmy się też, że jesteśmy jedyną szkołą podstawową, która została zaproszona do wzięcia udziału w tej akcji.

Wybrana grafika

Pod eskortą policji dotarliśmy do miejsca docelowego, czyli „Magnolia - Park”, gdzie zostaliśmy gorąco powitani przez organizatorów i zaproszonych gości.
Czekało tam na nas wiele atrakcji, a największą był poczęstunek zdrową zupą z soczewicy. Niektórzy nie byli nią zachwyceni, a inni z kolei chętnie zjedliby dokładkę.
Do udziału w akcji włączyli się aktywnie rodzice naszych uczniów – p. Urszula Osuch, p. Marek Piekarek i p. Jan Kudyba, a także przyjaciele naszej szkoły – p. Bogusław Nadobny i p. Jacek Kolasa. Była to miło i pożytecznie spędzona niedziela.
Zapraszamy do galerii zdjęć.