bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Logowanie

Gady, płazy i gryzonie…

Gady, płazy i gryzonie…

Alina Lenart 08 czerwiec 2014 Aktualizacja:14 czerwiec 2014 

4 czerwca klasy trzecie gościły Pana Tomasza Piaseckiego, weterynarza i wykładowcę na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Pan Tomasz przyniósł ze sobą tajemnicze pudła… Okazało się, że w pudłach znajdują się mali mieszkańcy. Były tam małe myszki, z futerkami jak jeże, zupełnie łyse i malutkie, także dwa gekony i jeden wąż. Okazało się, że nikt nie boi się tych groźnych z nazwy zwierząt. Każdy chciał dotknąć miłego futerka myszki, lub aksamitnej skóry węża czy gekona. Pan Tomasz opowiedział wiele ciekawostek z życia tych zwierząt, o tym w jaki sposób należy się nimi opiekować, gdyby ktoś zdecydował się na hodowanie takiego zwierzątka w domu. Jednocześnie przestrzegał przed zbyt pochopnym kupnie zwierząt, tylko dlatego, że są takie ładne, opiekowanie się zwierzętami to duża odpowiedzialność.

 

Gady, płazy i g...
Gady, płazy i gryzonie Gady, płazy i gryzonie
Gady, płazy i g...
Gady, płazy i gryzonie Gady, płazy i gryzonie
Gady, płazy i g...
Gady, płazy i gryzonie Gady, płazy i gryzonie
Gady, płazy i g...
Gady, płazy i gryzonie Gady, płazy i gryzonie