bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Logowanie

Konferencja „Owoce w szkole”.

Konferencja „Owoce w szkole”.

Alina Haładaj 04 czerwiec 2014 Aktualizacja:08 czerwiec 2014 

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy we Wrocławiu zaprosiła Zespół d/s Promocji Zdrowia naszej szkoły do udziału w organizowanej przez siebie konferencji "Znaczenie owoców i warzyw w diecie dzieci w świetle programu Owoce w szkole". Dla licznie zgromadzonych gości - przedstawicieli wielu wrocławskich szkół, Wydziału Zdrowia i Wydziału Edukacji UM we Wrocławiu - wykłady wygłosiły naukowe autorytety z tej dziedziny z Uniwersytetów Medycznego i Przyrodniczego we Wrocławiu. Ogromnie cieszy nas wyróżnienie w postaci możliwości przedstawienia w tym gronie osiągnięć naszej szkoły w zakresie realizacji wspomnianego programu. Wykład na temat "Dobre praktyki dotyczące działań edukacyjnych realizowanych w ramach programu Owoce w szkole" wygłosiły Marta Suchta i Kinga Domagała. Prezentację multimedialną pomogła przygotować Paulina Żelezińska. Podsumowaniem imprezy był występ uczniów z klasy IB, przygotowany przez Martę Kołłątaj. Został on bardzo ciepło przyjęty przez zgromadzonych gości. Dzieci zostały nagrodzone upominkami, Natomiast Pani Dyrektor Anna Szanin za całokształt osiągnięć szkoły otrzymała symboliczne kamienne jabłko.