Klasa z empatią

 kl z empatia

 wykleci

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

Międzynarodowy Konkurs Ekologiczno-Prozdrowotny „Świat ptasich prawd” - wyniki etapu szkolnego

Pod koniec marca odbył się w naszej placówce I etap (szkolny) Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego „Świat ptasich prawd” pod hasłem „EKO skutecznie - dla ptaków bezpiecznie”. Wzięli w nim udział uczniowie klas 1-3. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz gratulujemy pomysłowości i talentu.

Kategoria-Fotografia „Ptaki w obiektywie”: I miejsce-Krystian Jagiełło, II miejsce-Jakub Sobański, III miejsce-Kaja Kopczyk; wyróżnienia-Łucja Tatarynowicz, Magdalena Ząbek. Kategoria-Praca plastyczna „Ptaki cudaki”: I miejsce-Małgorzata Huminiak, II miejsce-Jakub Sobański, III miejsce-Filip Szemelak, IV miejsce-Katarzyna Huminiak, V miejsce-Nadia Stańczak; wyróżnienia-Michał Węgrzyn, Magdalena Ząbek, Ewa Dyrcz. Kategoria-Wiersz „Ptasie plotki”: I miejsce-Łucja Tatarynowicz.

Prace nagrodzone (zdobycie miejsca) w etapie szkolnym zakwalifikowały się do II etapu konkursu (zewnętrznego) i zostały przesłane do organizatorów-Szkoły Podstawowej nr 118 we Wrocławiu.

                                            

Szkolny koordynator konkursu: Jolanta Sulicz