Klasa z empatią

 kl z empatia

 wykleci

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

Wyniki szkolnego konkursu ekologiczno-plastycznego "Odzyskana zabawka"

odzyskana zabawka

odzyskana zabawka
Z okazji Dnia Ziemi 2013 w naszej szkole odbył się ekologiczny konkurs plastyczno-konstruktorski dla uczniów klas 0-6 oraz ich rodzin pod hasłem „Odzyskana zabawka”. Wszystkie prace wykonane zostały z materiałów ekologicznych lub surowców wtórnych. Jury oceniając zabawki brało pod uwagę kreatywność autorów, dobór materiałów, trwałość zabawek i ich bezpieczne użytkowanie oraz estetykę wykonania. Wybór okazał się wyjątkowo trudny, gdyż wszystkie prace były bardzo ciekawe, barwne i pomysłowe. Uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że udział w nim okazał się świetną zabawą nie tylko dla naszych uczniów, ale także dla ich rodziców, dziadków i rodzeństwa.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce-Michał Węgrzyn wraz z rodziną (kl.1b);

II miejsce-Paweł Gryglewicz wraz z rodziną (kl.5a) oraz Maciej Kawecki wraz z rodziną (kl.1b);

III miejsce-Nadia Stańczak wraz z rodziną (kl.1b) oraz Jakub Sobański wraz z rodziną (kl.1b);

Wyróżnienia:

Ola Gorczowska wraz z rodziną (kl.3a) , Justyna Bladowska wraz z rodziną (kl.2b), Aleksandra Kłos (kl.2a) wraz z Julią Ziółkowską (kl.6b), Julia Kaczmarska wraz z rodziną (kl.1a) 

Zapraszamy do naszej Galerii. Znajdują się w niej zdjęcia wszystkich prac, które zostały zgłoszone do konkursu.

Organizator konkursu: Jolanta Sulicz

img_1
img_1 img_1
img_2
img_2 img_2
img_3
img_3 img_3
img_4
img_4 img_4