Klasa z empatią

wykleci

bezp doln LOGO

Czerwiec 2020

Wyniki szkolnego konkursu ekologiczno-plastycznego "Odzyskana zabawka"

odzyskana zabawka

Z okazji Dnia Ziemi 2013 w naszej szkole odbył się ekologiczny konkurs plastyczno-konstruktorski dla uczniów klas 0-6 oraz ich rodzin pod hasłem „Odzyskana zabawka”. Wszystkie prace wykonane zostały z materiałów ekologicznych lub surowców wtórnych. Jury oceniając zabawki brało pod uwagę kreatywność autorów, dobór materiałów, trwałość zabawek i ich bezpieczne użytkowanie oraz estetykę wykonania. Wybór okazał się wyjątkowo trudny, gdyż wszystkie prace były bardzo ciekawe, barwne i pomysłowe. Uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że udział w nim okazał się świetną zabawą nie tylko dla naszych uczniów, ale także dla ich rodziców, dziadków i rodzeństwa.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce-Michał Węgrzyn wraz z rodziną (kl.1b);

II miejsce-Paweł Gryglewicz wraz z rodziną (kl.5a) oraz Maciej Kawecki wraz z rodziną (kl.1b);

III miejsce-Nadia Stańczak wraz z rodziną (kl.1b) oraz Jakub Sobański wraz z rodziną (kl.1b);

Wyróżnienia:

Ola Gorczowska wraz z rodziną (kl.3a) , Justyna Bladowska wraz z rodziną (kl.2b), Aleksandra Kłos (kl.2a) wraz z Julią Ziółkowską (kl.6b), Julia Kaczmarska wraz z rodziną (kl.1a)

Zapraszamy do naszej Galerii. Znajdują się w niej zdjęcia wszystkich prac, które zostały zgłoszone do konkursu.

Organizator konkursu: Jolanta Sulicz

img_1 img_1