bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Październik 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Logowanie

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

Alina Haładaj, Marta Suchta, Paulina Żelezińska 02 kwiecień 2013 Aktualizacja:21 marzec 2014 

dzien otwarty 13

dzien otwarty 13
22.03.2013r w naszej szkole miało miejsce długo oczekiwane wydarzenie – Dzień Otwarty. Misternie opracowany plan imprezy i długie przygotowania przyniosły nam wspaniałe efekty. Długi dzień rozpoczął się od sportowej ligi klas młodszych. Konkurencje wymyślone przez naszych wf-istów zaskoczyły wszystkich, a w szczególności wychowawców klas, którzy zaangażowani byli w większość konkurencji. Po ciężkich zmaganiach klas młodszych nadeszła pora na klasy 4-6. W zawodach nikt nie czuł się przegrany… chodziło tylko o świetną zabawę. Pozostali nauczyciele organizowali przeróżne konkursy przedmiotowe, a dla rodziców klasy 0 zorganizowane zostały zajęcia otwarte. Dzieci mogły pokazać rodzicom jak pracują na co dzień i zrobić wspólnie z nimi piękne pisanki metodą decoupage. 

Wczesnym popołudniem rozpoczęła się prezentacja przygotowanych atrakcji dla naszych gości: gimnastyka korekcyjna, zajęcia z papieroplastyki, wykorzystanie komputera w nauce języka niemieckiego, zajęcia z tablicą interaktywną, zajęcia plastyczne, muzykoterapia, pokazy multimedialne, zajęcia Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne, zajęcia logopedyczne czy kinezjologia edukacyjna. Wśród ciekawych propozycji edukacyjnych i nie tylko, nie mogło oczywiście zabraknąć dobrze znanego już nam kiermaszu świątecznego oraz wspaniałej kawiarenki z dobrą kawą i pysznymi domowymi wypiekami. Całość zakończona była finałem projektu „Talent Show”, który pozwolił na wyłonienie największych i najwspanialszych talentów naszych uczniów. Wśród utalentowanych mogliśmy oglądać różnego rodzaju umiejętności - od karate i judo, przez szachy, grę na instrumentach, aż po wspaniały śpiew. Uroczystość naszą uświetniła obecność Przyjaciół Szkoły, którzy ufundowali liczne nagrody i upominki dla uczniów prezentujących swoje umiejętności. Po długim i bogatym w wydarzenia dniu rodzice przyszłych klas 0 i 1 mogli uczestniczyć w zebraniu informacyjnym dotyczącym rekrutacji do szkół oraz mogli jeszcze raz bliżej poznać tradycje, klimat i charakter naszej szkoły.

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4