Budżet Obywatelski

tarnogaj

Kalendarz szkolny

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Logowanie

Wyniki konkursu z języków obcych „Język i Obraz” 2013

Wyniki konkursu z języków obcych „Język i Obraz” 2013

Neto Joanna 28 marzec 2013 Aktualizacja:21 marzec 2014 

JĘZYK NIEMIECKI
Kategoria: klasy IV-VI
I miejsce Pałkiewicz Wojciech - Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław
II miejsce Filio Julianna – Szkoła Podstawowa nr 83, Wrocław
III miejsce Gryglewicz Paweł – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław
Wyróżnienia
Skrabek Masza – Szkoła Podstawowa, Chrząstawa Wielka
Marczyńska Emilia – Szkoła Podstawowa nr 76,Wrocław
Słabicki Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 24, Wrocław
Wicherska Joanna – Szkoła Podstawowa nr 109, Wrocław

Kategoria: klasy I-III
I miejsce Żak Anna - Szkoła Podstawowa nr 85, Wrocław
II miejsce Żukowska Hanna – Szkoła Podstawowa nr 83, Wrocław
III miejsce Czerczuk Jakub – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław
Wyróżnienia
Ławniczak –Antos Kasandra – Szkoła Podstawowa, Ratowice
Jakubczak Amelia – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław

JĘZYK ANGIELSKI
Kategoria: klasy IV-VI
I miejsce Natalia Konieczna – Szkoła Podstawowa nr 2, Wrocław
II miejsce Maciej Olearczuk – Szkoła Podstawowa nr 2, Wrocław
III miejsce Marta Kraj – Szkoła Podstawowa nr 93, Wroclaw
III miejsce Paweł Gryglewicz – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław
Wyróżnienia:
Zuzanna Miszkutka – Szkoła Podstawowa nr 34, Wrocław
Piotr Dulik – Szkoła Podstawowa nr 37, Wrocław
Wojciech Polak – Szkoła Podstawowa nr 44, Wrocław
Szymon Szwarbuła – Szkoła Podstawowa nr 44, Wrocław
Agnieszka Ulańczyk – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław

Kategoria: klasy I-III
I miejsce Kacper Powolny – Szkoła Podstawowa nr 2, Wrocław
II miejsce Maja Pasierbińska – Szkoła Podstawowa nr 109, Wrocław
III miejsce Nina Czepik – Szkoła Podstawowa nr 85, Wrocław
III miejsce Roksana Topolewska – Szkoła Podstawowa nr 85, Wrocław
Wyróżnienia:
Kamila Stefaniak – Szkoła Podstawowa nr 44, Wrocław
Marcin Jantas – Szkoła Podstawowa nr 83, Wrocław
Barbara Jagodzińska – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław
Joanna Galik – Szkoła Podstawowa nr 109, Wrocław
Julia Orzechowska – Szkoła Podstawowa nr 38, Wrocław