bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Sierpień 2021
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Logowanie

Konkurs Grafiki Komputerowej "Zimowe bałwanki"- rozstrzygnięty !

sobanski

sobanski
Został rozstrzygnięty konkurs grafiki komputerowej "Zimowe bałwanki" dla uczniów klas 1-3. Do etapu szkolnego zostało zgłoszonych 9 prac. Kryteria według, których jury oceniało prace to: trafność i oryginalność opracowania tematu konkursowego, czytelność, estetyka, kolorystyka, pomysłowość i włożony trud w tworzenie pracy. Wyniki I etapu (szkolnego): I miejsce-Jakub Sobański (1b) i Michał Biegaj (2b), II miejsce-Justyna Bladowska (2b), III miejsce-Małgorzata Tyniec (1b), Tomasz Trela (2b) i Kaja Kopczyk (2b), wyróżnienia-Wojciech Kidziński (1b), Kacper Karliński (2b) i Barbara Jagodzińska (3b). Prace, które zdobyły dwa pierwsze miejsca zostały wysłane do II etapu (dolnośląskiego). Były one oceniane przez profesjonalnego grafika komputerowego. Z przyjemnością informuję, że praca naszego ucznia Jakuba Sobańskiego z klasy 1b zdobyła drugie miejsce w konkursie.

Gratuję wszystkim uczestnikom. Zapraszam do naszej galerii. Nagrodzone prace II etapu można obejrzeć na stronie www.sp107.wroclaw.pl/.

barbara_jagodzi...
barbara_jagodziska barbara_jagodziska
jakub_sobaski
jakub_sobaski jakub_sobaski
justyna_bladows...
justyna_bladowska justyna_bladowska
kacper_karliski
kacper_karliski kacper_karliski