Klasa z empatią

 kl z empatia

 wykleci

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

"Więcej zdrowia - więcej życia"

"Więcej zdrowia - więcej życia"

Alina Haładaj, Beata Rudzka 04 listopad 2012 Aktualizacja:21 marzec 2014 

Jak co roku od kilku lat Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia zorganizował Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia. Główną atrakcją obchodów był peleton rowerowy, zabezpieczany przez Policję i Straż Miejską. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów, poczynając od najmłodszych klas, wraz z rodzicami i sympatykami naszej placówki. Pogoda wyjątkowo dopisała, humory również. Przejazd rozpoczęliśmy w Parku Południowym, a następnie ulicami Wrocławia do mety w Ogrodzie Botanicznym.

Naszą grupą opiekowali się nauczyciele - Izabela Bykowska, Marta Suchta, Beata Rudzka i Alina Haładaj. Dzielnie wspierali ich rodzice. Wspólne działania przyczyniły się do zdobycia dla szkoły pucharu oraz dyplomów, a także nagród. Na mecie przewidziano wiele atrakcji. Każdy uczestnik otrzymał "saszetkę życia". Można było również degustować zdrową żywność. Po kilku godzinach zabawy powróciliśmy nieco zmęczeni, ale w dobrych humorach do szkoły. Z niecierpliwością czekamy na kolejne ciekawe imprezy organizowane przez Wydział Zdrowia.