Budżet Obywatelski

tarnogaj

Zaproszenie do Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej ,,EKO-sygnalizator”

Szkoła Podstawowa nr 90 ogłasza konkurs dla wszystkich dzieci w wieku od 7 do 12 lat z terenu całego kraju. Celem konkursu jest upowszechnienie idei ochrony przyrody, dbania o nią i nie doprowadzenia do jej zniszczenia, rozwijanie własnej wyobraźni oraz oryginalności pomysłów.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
- nieukończone 12 lat,
- wykonanie grafiki komputerowej w dowolnym programie przedstawiającej obraz/symbol wskazujący, przypominający o oszczędzaniu energii, wody i gazu, segregacji odpadów, przemyślanych zakupach - życie w zgodzie z przyrodą,
- podpisanie pracy na dolnym marginesie swoim imieniem i nazwiskiem, nazwą szkoły i miasta,
- wydrukowanie pracy konkursowej na papierze fotograficznym na arkuszu A4 oraz zapis
elektroniczny na płycie CD,
- załączenie pisemnego oświadczenia rodziców na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rozstrzygnięciem konkursu oraz wystawy pokonkursowej.

Termin oddania prac: do 19.11.12 r. do p. Jolanty Sulicz (sala 23).
Formularz oświadczenia rodziców dostępny u p.J.Sulicz.

Oceny prac dokona niezależne jury, składające się z członków Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Europejskiego Stowarzyszenia PROGRESSIO.

Rozstrzygnięcie konkursu 30.11.2012 r. i podanie wyników na www2.sp90.wroclaw.pl
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo prezentacji prac konkursowych i zatrzymanie ich na własność.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów. Liczy się wasza inicjatywa i pomysłowość.