bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Logowanie

Konkurs Art. - Ekol. "Pacynka WDUSSIA" - finał

Konkurs Art. - Ekol. "Pacynka WDUSSIA" - finał

Sulicz Jolanta 06 czerwiec 2012 Aktualizacja:21 marzec 2014 

16 maja na Rynku naszego miasta odbyła się Gala Finałowa projektu „Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci”. Jednym z punktów programu tej Gali było ogłoszenie wyników Międzyszkolnego Konkursu Artystyczno-Ekologicznego – Zabawka z surowców wtórnych „Pacynka WDUSSIA”. Przypominamy, że każda placówka mogła przesłać do II etapu 3 prace-projekty rodzinne, które zwyciężyły w etapach szkolnych. W naszej szkole były to prace, które zdobyły dwa pierwsze miejsca: I miejsce – uczeń Jakub Sobański z mamą Wiolettą Sobańską oraz uczeń Damian Jagiełło z bratem Krystianem i mamą Moniką Jagiełło, II miejsce – uczennica Vanesa Rumniak z rodzicami Beatą i Jackiem Rumniakami oraz babcią Czesławą Bykowską. Komisja konkursowa etapu międzyszkolnego powołana przez organizatora konkursu przyznała wyróżnienia i nagrody w różnych kategoriach wiekowych. Z wielką radością informujemy, że jedną z nagrodzonych prac był projekt rodzinny wykonany przez Vanesę Rumniak wspólnie z rodzicami i babcią. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Koordynator etapu szkolnego: Jolanta Sulicz