bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Logowanie

Konkurs Artystyczno-Ekologicznego – etap szkolny

Konkurs Artystyczno-Ekologicznego – etap szkolny

Sulicz Jolanta 08 maj 2012 Aktualizacja:21 marzec 2014 

W kwietniu z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole konkurs w ramach projektu „Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci” (WDUSŚ). Polegał on na wykonaniu zabawki z surowców wtórnych, zwanej „Pacynka WDUSSIA”. Przyjmowane były tylko projekty rodzinne, czyli wykonane wspólnie przez dzieci, rodziców, rodzeństwo. Poniżej podajemy wyniki I etapu – szkolnego. I miejsce zdobyli: Jakub Sobański z mamą Wiolettą Sobańską oraz Damian Jagiełło z bratem Krystianem i mamą Moniką Jagiełło; II miejsce zdobyli: Vanesa Rumniak z rodzicami Beatą i Jackiem Rumniakami oraz babcią Czesławą Bykowską; III miejsce zdobyli: Marta Matoga z mamą Moniką Matogą oraz Dominik Ciesiun z mamą Joanną Ciesiun Wyróżnienia zdobyli: Łukasz Witko z mamą Elżbietą Wierzejską-Witko, Paulina Ciesiun z mamą Joanną Ciesiun, Amelia Jakubczak z mamą Beatą Podsiadłą. Prace, które zdobyły I i II miejsce zostały przesłane do II etapu konkursu - międzyszkolnego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykonanie pięknych pacynek oraz gratulujemy zwycięzcom. Koordynator konkursu: Jolanta Sulicz