bezp doln LOGO

Listopad 2011

Fundusze Europejskie w drodze do szkoły

Alina Lenart 26 kwiecień 2012 Aktualizacja:21 marzec 2014

fundusze_europejskieUczniowie klasy III A - Patryk Wójciak, Jakub Ciechacki, Adrian Łyskawiński, Patryk Kaczmarski, Krzysztof Papirowski, uzyskali II miejsce w konkursie plastycznym pt. „Fundusze Europejskie w drodze do szkoły” zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Komendy Głównej Policji dla uczniów szkół podstawowych. Jego celem było zachęcenie nauczycieli i uczniów do zainteresowania się tematyką Unii Europejskiej, skierowanie uwagi najmłodszych na zmiany jakie nastąpiły w Polsce od czasu akcesji do UE pod względem rozwoju regionalnego oraz popularyzowanie wiedzy o funduszach unijnych i ich roli w procesie rozwoju kraju. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz wspaniały prezent w postaci kurtek z emblematami odblaskowymi.

Uczniowie klasy III A - Patryk Wójciak, Jakub Ciechacki, Adrian Łyskawiński, Patryk Kaczmarski, Krzysztof Papirowski, uzyskali II miejsce w konkursie plastycznym pt. „Fundusze Europejskie w drodze do szkoły” zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Komendy Głównej Policji dla uczniów szkół podstawowych. Jego celem było zachęcenie nauczycieli i uczniów do zainteresowania się tematyką Unii Europejskiej, skierowanie uwagi najmłodszych na zmiany jakie nastąpiły w Polsce od czasu akcesji do UE pod względem rozwoju regionalnego oraz popularyzowanie wiedzy o funduszach unijnych i ich roli w procesie rozwoju kraju.