bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Listopad 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

Zaproszenie do Konkursu Artystyczno - Ekologicznego

Zaproszenie do Konkursu Artystyczno - Ekologicznego

Sulicz Jolanta 04 kwiecień 2012 Aktualizacja:21 marzec 2014 

Z okazji zbliżającego się Święta Ziemi 2012 zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzinami do udziału w Konkursie Artystyczno-Ekologicznym – Zabawka z surowców wtórnych „PACYNKA WDUSSIA”. Konkurs ten organizowany jest w ramach projektu „Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci”(WDUSŚ) pod patronatem Wydziału Edukacji i Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego Wrocławia. W kwietniu odbędzie się I etap – szkolny, w maju – II etap międzyszkolny. 

Zasady: 1. Przedmiot konkursu: projekt pacynki z surowców wtórnych. 2. Przyjmowane będą tylko projekty rodzinne (wykonane wspólnie przez dzieci, rodziców, rodzeństwo). 3. Należy dołączyć na oddzielnej kartce formatu A-5 opis pracy (wykonany na komputerze): imię i nazwisko wykonawcy (ucznia i członków rodziny), wiek uczestnika-ucznia, 4. Projekt pacynki z surowców wtórnych może być wykonany w następujących technikach: a) rysunek poglądowy ukazujący wszystkie strony pacynki (minimum A-4)+opis materiałów, z których ma być wykonana, b) zwymiarowany rysunek techniczny(minimum A-4)+ opis materiałów, z których ma być wykonana , c) grafika komputerowa – wydruk (minimum A-4) + opis materiałów, z których ma być wykonana + forma elektroniczna, d) forma przestrzenna w rzeczywistej wielkości + opis materiałów, z których ma być wykonana, o ile model wykonano z innych niż docelowe materiałów. 5. Ocenie podlegać będzie: własny pomysł, różnorodność użytych materiałów i ich umiejętnie połączenie, estetyka wykonania, uwzględnienie idei projektu WDUSŚ (recykling), prezentacja gotowej nazwy zabawki. I etap (szkolny) - termin oddania prac: 16 kwietnia 2012r. do pani J.Sulicz (sala 23).