bezp doln LOGO

Październik 2019

Szkolny i międzyszkolny konkurs Zakładka ekologiczna

Sulicz Jolanta 18 luty 2012 Aktualizacja:21 marzec 2014

Zakadka1

W styczniu uczniowie klas 0-3 wzięli udział w konkursie plastycznym „Zakładka ekologiczna – ODPADY”, którego celem było rozbudzanie wyobraźni i wrażliwości dzieci, rozwijanie i promowanie ich talentów plastycznych oraz uświadamianie problemu nadmiernej ilości odpadów. Konkurs odbywał się na dwóch etapach, szkolnym i międzyszkolnym. Etap międzyszkolny objęty był honorowym patronatem przez organizatorów akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom” oraz przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Wszystkim gratulujemy talentu. Poniżej przedstawiamy wyniki obu etapów.

I ETAP – szkolny: I miejsce - Kaja Kopczyk, Amelia Jakubczak, Jakub Czerczuk, Vanesa Rumniak, Jagoda Olejniczak II miejsce - Bartosz Jezierski, Nadia Stańczak, Hanna Maślukiewicz III miejsce - Julia Kaczmarska, Amelia Siemieraszko Wyróżnienia - Alicja Śnitek, Jakub Sobański, Krystian Zając, Paweł Witko, Ewa Ulańczyk Do drugiego etapu – międzyszkolnego zostały wysłane prace, które zajęły I miejsce. II ETAP - międzyszkolny: Prace nagrodzone - Amelia Jakubczak, Kaja Kopczyk Zapraszamy do obejrzenia konkursowych prac na stronie http://www.sp107.wroclaw.pl i w naszej Galerii. Organizator etapu szkolnego: Jolanta Sulicz

Zakadka2