bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Sierpień 2021
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Logowanie

Dzień Mamy

Dzień Mamy

Stawiarz Magdalena 30 maj 2011 Aktualizacja:21 marzec 2014 

Dzien_Mamy_Taty

Dzien_Mamy_Taty
Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze kochane mamy mają swoje święto. Uczniowie naszej szkoły postanowili uczcić ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Nauczyciele przystąpili więc do podziału ról i obowiązków w związku z przygotowaniami do imprezy. Dzieci szybko nauczyły się swoich wierszyków oraz tekstów piosenek. Chętnie uczestniczyły w próbach wykazując dużo zapału, zaangażowania, inicjatywy, wzajemnie siebie motywując do pracy, korygując pomyłki i błędy kolegów. Dla mam, oprócz występu, dzieci przygotowały piękne laurki oraz wykonały wystawę prac plastycznych przedstawiającą portrety mam.

 

 

 

 

W dniu 25.05 o godz. 17.00 powitaliśmy naszych gości. Uroczystego otwarcia uroczystości dokonała pani dyrektor Anna Szanin. Dzieci w pięknych strojach, w odświętnie udekorowanej scenerii zrobiły na mamach i tatusiach wielkie wrażenie. Występ małych artystów, zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u mam łzy autentycznego wzruszenia. Wiele wzruszeń, łez i uśmiechów wzbudziły portrety mam wykonane przez ich najdroższe „słoneczka”. Mamy z dumą, życzliwym uśmiechem, jak i z niedowierzaniem odnajdywały siebie wśród wielu zaprezentowanych prac.

Dla naszych dzieci impreza ta była znakomitą okazją, aby zaprezentować się ze swej jak najlepszej strony oraz pochwalić się swym talentem plastycznym, muzycznym, recytatorskim i tanecznym. Te krótkie chwile z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno mam – szczęśliwych, promieniujących, odświętnych i dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte.