Budżet Obywatelski

tarnogaj

Sulicz Jolanta 25 kwiecień 2010 Aktualizacja:21 marzec 2014
22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. W naszej szkole było to podwójne święto, które poświęciliśmy naszej planecie - Ziemi oraz rocznicy urodzin patrona naszej szkoły - Wincentego Pola. Wszyscy uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczyli w różnych konkursach szkolnych i międzyszkolnych oraz przygotowali program artystyczny. Z wielkim aplauzem całej społeczności szkolnej spotkał się pokaz mody ekologicznej w ramach konkursu na najciekawszy strój z odpadów. Natomiast podczas turnieju mieliśmy okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat przyrody, rodzaju zagrożeń jakie niesie ze sobą cywilizacja oraz sposobów ochrony środowiska naturalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów:

1. Zakładka ekologiczna - etap szkolny

I miejsce - Paweł Gryglewicz (IIa)

II miejsce - Magdalena Dyba („0"), Natalia Siudzińska (IIa)

III miejsce -  Michał Miciak (IIIa)

Wyróżnienia: Mateusz Miciak, Małgorzata Ziółkowska, Natalia Ługowska, Julia Skonieczny, Radosław Stankiewicz, Julia Stypułkowska, Vanesa Rumniak, Alicja Palus, Anita Baron, Weronika Staszkiewicz, Paweł Burknap, Klaudia Karczewska, Małgorzata Miklas, Anna Dyba, Julia Ziółkowska, Szymon Zakrent.

Zakładka ekologiczna - etap ogólnowrocławski

Praca nagrodzona: Paweł Gryglewicz. Prace wyróżnione: Magdalena Dyba, Natalia Siudzińska, Michał Miciak.

2. Eko-krasnal - etap szkolny

I miejsce - Wiktoria Bogusławska (IIb), Michał Miciak (IIIa), Dominika Gniewek (VIa)

II miejsce - Julia Ziółkowska (IIIb)

III miejsce - Michalina Witczak (Ib)

Wyróżnienia: Szymon Zakrent, Weronika Staszkiewicz, Jakub Woźniak, Krzysztof Lemanowicz, Olga Budzyńska, Magdalena Dyba, Anna Dyba, Michał Dyba.

3. Ciekawy pomysł z odpadów

I miejsce - Ewa Ulańczyk (Ib), Maja Neto (Vc)

II miejsce - Julia Skonieczny (Ib), Paulina Mackiewicz (Vb)

III miejsce - Paweł Burknap (IIIa), Weronika Staszkiewicz (IIIa)

Wyróżnienia: Barbara Jagodzińska, Kacper Zawieja, Mateusz Miciak, Klaudia Sadkowska, Natalia Małachowska, Małgorzata Miklas, Paweł Witko, Mateusz Stawicki, Mateusz Kelner, Damian Jagiełło, Jakub Woźniak, Radosław Stankiewicz, Michał Miciak, Grzegorz Krupa, Paweł Gryglewicz, Damian Katrycz, Maria Rychlińska, Martyna Uśniacha, Wiktoria Łońska, Adrian Łyskawiński.

4. Strój ekologiczny z odpadów

I miejsce - Patryk Pajor („0"), Weronika Staszkiewicz (IIIa), Karina Paczkowska (IVa)

II miejsce - Radosław Stankiewicz (Ib), Maja Rutkowska (IIIa), Alicja Kołodziej (Vb), Anna Szpala (Vb)

III miejsce - Maciej Iwaszkiewicz („0"), Magdalena Dyba („0"), Aleksandra Radomska (VIa), Kamila Witek (VIb)

Wyróżnienia: Vanesa Rumniak, Wiktoria Markiewicz, Michał Miciak, Jolanta Balcerzak, Anna Dyba, Natalia Mały, Maja Neto, Aurelia Piskorska, Katarzyna Warchoł.

5. Konkurs wiedzy o patronie szkoły - Wincentym Polu

I miejsce - Jagoda Olejniczak (Ib), Filip Kręcidło (Ia), Szymon Sowicki (IIb), Michał Miciak (IIIa), Agnieszka Bykowska (VIb)

II miejsce - Magdalena Piniarska (VIb)

III miejsce - Alicja Palus (IIa), Michał Woźniak (IIIb), Hanna Sowicka (VIa), Adrianna Ciechacka (VIa)