bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Sierpień 2021
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Logowanie

Sportowe sukcesy

Sportowe sukcesy

Alina Haładaj 18 marzec 2010 Aktualizacja:21 marzec 2014 
Jesteśmy szkołą, która aktywnie bierze udział w licznych konkursach i zawodach sportowych. Mamy na tym polu duże osiągnięcia. Promujemy zdrowy styl życia, nie tylko w naszej szkole, ale również na zewnątrz. Uczestniczyliśmy w 17 Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w Łyżwiarstwie, gdzie zajęliśmy dwa pierwsze miejsca - Magda Dyba w kategorii „młodziki" i Vanessa Szczęsna w kategorii „juniorki młodsze" - dwa drugie miejsca - Anna Dyba w kategorii „juniorki młodsze" i Filip Kaleta w kategorii „juniorów młodszych" oraz dwa trzecie miejsca - Nicola Szczęsna w kategorii „juniorek młodszych" i Magda Piniarska w kategorii „juniorek". Znaczące sukcesy odnotowaliśmy również w innych dyscyplinach sportowych, zajmując II miejsce w Turnieju Mini Piłki Nożnej, będącym inauguracją sportowego roku szkolnego 2009/2010, II miejsce w mistrzostwach Dolnego Sląska w strzelectwie sportowym oraz III miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju.
W dniu 22 lutego 2010 r. nasza szkoła brała udział w zawodach łyżwiarskich, które odbyły się na lodowisku przy ul. Spiskiej. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych. Z klas 0 - III wytypowaliśmy 21 najlepszych zawodników. Dzielnie walczyli we wszystkich konkurencjach. Pan Forkasiewicz, który był organizatorem tej imprezy, był dumny z ich udziału w zawodach, ponieważ zdobyli puchary i nagrody. Jeżeli chodzi o łyżwy, to nasza szkoła nie ma sobie równych.

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!