bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Logowanie

Ogólnopolski Program Edukacyjny MegaMisja - WYNIKI REKRUTACJI

Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie!
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza świetlica została zakwalifikowana do ogólnopolskiego programu MegaMisja i tym samym znalazła się wśród 150 najlepszych szkół, które w roku szkolnym 2020/2021 wyruszą w niezapomnianą, edukacyjną przygodę. Dzięki programowi MegaMisja uczniowie uczęszczający do naszej świetlicy, poprzez zabawę, nauczą się: 

-jak korzystać z nowych technologii w sposób bezpieczny;
-jak weryfikować źródła informacji;
-jak chronić swoją prywatność;
-jak przestrzegać praw autorskich;
-jak tworzyć i prezentować własne dzieła.

W czasie MegaMisji, realizując kolejne obszary tematyczne, dzieci będą zdobywać nagrody dla naszej świetlicy szkolnej: tablety, kreatywne zestawy plastyczne, pakiety książek i gier planszowych oraz zestawy zabawek edukacyjnych i audiobooków. Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich uczniów i ich rodziców, którzy zaangażowali się w stworzenie wspólnego filmu do celów rekrutacyjnych. Cieszymy się, że mimo dzielącej nas odległości udało się nam stworzyć wspaniały film, promujący naszą świetlicę i szkołę. Bardzo dziękujemy także za trzymanie kciuków za naszą świetlicę, bo jak widać, było warto! O kolejnych szczegółach projektu będziemy informować we wrześniu. Link do filmu zgłoszeniowego: https://youtu.be/QWxU5GjqRqQ Pozdrawiamy, koordynatorzy projektu MegaMisja: M.Woźniak, M.Chrąchol, A.Lipiec