bezp doln LOGO

Żyjemy aktywnie i zdrowo

Suchta Marta 23 maj 2019 Aktualizacja:23 maj 2019

festyn

W najbliższą sobotę 25 maja w godzinach 11 - 15 zapraszamy do szkoły na Festyn Żyjemy zdrowo i aktywnie. W programie wiele atrakcji nie tylko dla dzieci.

Będzie można zbadać swoje BMI, porozmawiać ze specjalistami o właściwym odżywianiu i kontroli masy ciała.

Dla Mam z okazji ich święta warsztaty DOMOWE SPA, szybki kurs pielęgnacji, makijażu, dobór fryzur.

Wspólne przygotowywanie smacznych, zdrowych, kolorowych shaków, soków, przekąsek.

Byli funkcjonariusze służb specjalnych przedstawią alternatywne, bezpieczne formy spędzania czasu wolnego w wakacje.

Wspólnie ze studentami Akademii Wychowania Fizycznego zagramy w gry zręcznościowe.

Będziemy również gościć grupy taneczne z innych szkół, nauczymy się nowych technik tańca.

Z Whirpoolem wybierzemy się w konkurs Nie marnujmy chwil - czyli jak można racjonalnie wykorzystywać żywność w domu.

Stworzymy szkolnego bloga, w którym podzielimy się przepisami na szybkie, zdrowe dania.

Rodzice w szkolnym kąciku Integracji Sensorycznej będą mogli skonsultować profil sensoryczny swoich dzieci oraz zapoznać się z propozycją ćwiczeń i zabaw sensorycznych.

Zaprosimy całe rodziny do zabaw ruchowych, tanecznych,poćwiczymy techniki oddechowe, relaksacyjne.
Dla zwycięzców gry terenowej, konkursów przewidziane są nagrody.