bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Logowanie

„MEINE OSTERKARTE”

„MEINE OSTERKARTE”

Szanin Anna 08 maj 2019 Aktualizacja:09 maj 2019 

MEINE OSTERKARTE

MEINE OSTERKARTE
Gratulujemy!

WYNIKI VI EDYCJI DOLNOŚLASKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W szkolnym etapie Konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku niemieckim „Meine Osterkarte” uczestniczyło ponad 50 uczniów z klas 4-8. Wszyscy wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem językowo-artystycznym. Zgodnie z regulaminem konkursu, prace tylko trzech uczniów ze szkoły mogły zostać przesłane do organizatora etapu międzyszkolnego konkursu: Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 we Wrocławiu.


Szkolne jury miało pełne ręce roboty i twardy orzech do zgryzienia, ponieważ prace dostarczone na konkurs były piękne. Przy wyborze komisja zwracała uwagę na: poprawność językową życzeń, format kartki, staranność i pomysłowość wykonania, oryginalność zastosowanych technik oraz samodzielność i stopień trudności wykonania pracy.


Z przyjemnością informujemy, że praca uczennicy Oliwii Straszko z klasy 7b znalazła się wśród nagrodzonych w VI edycji Dolnośląskiego Konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku niemieckim „Meine Osterkarte”. Serdecznie gratulujemy.

http://www.zsp4.wroclaw.pl/data/files/wyniki-dolnoslaski-konkurs-niemieckiego.pdf

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „MEINE OSTERKARTE” (kartki przesłane do organizatora):

I miejsce: Oliwia Straszko - kl. 7b

II miejsce: Kamil Skrzypczyk - kl. 4c
III miejsce: Jakub Sobański kl. 7b

Prace pozostałych uczestników konkursu można podziwiać w sali nr 10. Warto pooglądać. Nagrodzeni uczniowie otrzymają dyplomy oraz najwyższe oceny cząstkowe z przedmiotu.
Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!