bezp doln LOGO

Szanin Anna 08 maj 2019 Aktualizacja:09 maj 2019

MEINE OSTERKARTE

Gratulujemy!

WYNIKI VI EDYCJI DOLNOŚLASKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W szkolnym etapie Konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku niemieckim „Meine Osterkarte” uczestniczyło ponad 50 uczniów z klas 4-8. Wszyscy wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem językowo-artystycznym. Zgodnie z regulaminem konkursu, prace tylko trzech uczniów ze szkoły mogły zostać przesłane do organizatora etapu międzyszkolnego konkursu: Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 we Wrocławiu.

Szkolne jury miało pełne ręce roboty i twardy orzech do zgryzienia, ponieważ prace dostarczone na konkurs były piękne. Przy wyborze komisja zwracała uwagę na: poprawność językową życzeń, format kartki, staranność i pomysłowość wykonania, oryginalność zastosowanych technik oraz samodzielność i stopień trudności wykonania pracy.

Z przyjemnością informujemy, że praca uczennicy Oliwii Straszko z klasy 7b znalazła się wśród nagrodzonych w VI edycji Dolnośląskiego Konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku niemieckim „Meine Osterkarte”. Serdecznie gratulujemy.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „MEINE OSTERKARTE” (kartki przesłane do organizatora):

I miejsce: Oliwia Straszko - kl. 7b

II miejsce: Kamil Skrzypczyk - kl. 4c
III miejsce: Jakub Sobański kl. 7b

Prace pozostałych uczestników konkursu można podziwiać w sali nr 10. Warto pooglądać. Nagrodzeni uczniowie otrzymają dyplomy oraz najwyższe oceny cząstkowe z przedmiotu.
Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!