bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Logowanie

IX Wrocławski Międzyszkolny Konkurs Językowy: „Język i obraz” - ogłoszenie wyników

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie IX Wrocławskim Międzyszkolnym Konkursem Językowym: „Język i obraz” oraz przygotowanie do niego uczniów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie jego laureatom. Rozdanie nagród nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wincentego Pola, ul. Nyska 66 we Wrocławiu, dnia 14 grudnia 2018r. (piątek) o godz. 10:30.

Laureaci i uczniowie wyróżnieni w IX Wrocławskim Międzyszkolnym Konkursie Językowym: „Język i obraz” – język angielski  w roku szkolnym 2018/2019

Kategoria klas 1-4

I miejsce: Iga Kotulska kl. 4 - Szkoła Podstawowa nr 34 we Wrocławiu

II miejsce: Mikołaj Pawlak kl. 2b - Szkoła Podstawowa nr 47 we Wrocławiu

III miejsce: Iga Harasym kl. 2b - Szkoła Podstawowa nr  47 we Wrocławiu

Wyróżnienia: j. angielski kl. kl.1-4

Kacper Nowak kl. 4a  - Szkoła Podstawowa nr 90 we Wrocławiu

Paweł Sarańczak kl. 4a - Szkoła Podstawowa nr 90 we Wrocławiu

Magdalena Hasiak kl. 1a - Szkoła Podstawowa nr 97 we Wrocławiu

 

Kategoria klas 5-8

I miejsce: Aleksandra Dydak kl. 5a - Szkoła Podstawowa nr 97 we Wrocławiu

II miejsce: Maja Jakus kl. 5b - Szkoła Podstawowa nr 97 we Wrocławiu

III miejsce: Piotr Żołnierczyk kl. 5b - Szkoła Podstawowa nr 36 we Wrocławiu

Wyróżnienia: j. angielski  kl.  5-8

Martyna Wójcik kl. 8b – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek

Adina Dziuba kl. 8b - Szkoła Podstawowa nr 53 we Wrocławiu

Julia Marzec kl. 8b -  Szkoła Podstawowa nr 9 we Wrocławiu

 

Laureaci i uczniowie wyróżnieni w IX Wrocławskim Międzyszkolnym Konkursie Językowym: „Język i obraz” – język niemiecki  w roku szkolnym 2018/2019

Kategoria klas 1-4

I miejsce: Aleksandra Kuźbik kl. 4c - Szkoła Podstawowa nr 9 we Wrocławiu

II miejsce: Julia Łażeńska kl. 2 b - Szkoła Podstawowa nr 9 we Wrocławiu

III miejsce: Marcelina Górecka kl. 4a - Szkoła Podstawowa nr 118 we Wrocławiu

Wyróżnienia: j. niemiecki kl. 1-4

Szymon Kuźbik kl. 4d - Szkoła Podstawowa nr 9 we Wrocławiu

Mateusz Śmiałek – kl. 4b - Szkoła Podstawowa nr 68 we Wrocławiu

 

Kategoria klas 5-8

I miejsce: Cyprian Maciąg kl. 7 d  - Szkoła Podstawowa nr 66 we Wrocławiu

II miejsce: Julia Poprawa kl. 8 a  - Szkoła Podstawowa nr 63 we Wrocławiu

III miejsce: Anastasia Prusenko kl. 8a - Szkoła Podstawowa nr 90 we Wrocławiu

Wyróżnienia: j. niemiecki kl. 5-8

Agata Namyślak kl. 8 - Szkoła Podstawowa nr 68 we Wrocławiu

Sebastian Rojek kl. 7c - Szkoła Podstawowa nr 44 we Wrocławiu

Alicja Marzec kl. 5b - Szkoła Podstawowa nr 9 we Wrocławiu