bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Listopad 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

Pasowanie pierwszoklasistów

Pasowanie pierwszoklasistów

Kruczyk Ewa 14 październik 2018 Aktualizacja:19 październik 2018 

12 października odbyła się w naszej szkole ceremonia pasowania na ucznia. Podekscytowanym (i odrobinę wystraszonym) pierwszoklasistom towarzyszyli w tych ważnych chwilach członkowie rodzin oraz wychowawcy, którzy przygotowali dzieci do występu. Na ceremonii pasowania nie mogło także zabraknąć p. Dyrektora Zbigniewa Matuszaka oraz obu pań Wicedyrektor: Justyny Krzewskiej i Izabeli Gajdy-Chrzanowskiej.

Swoją obecnością uroczystość uświetnili również Radny Miasta Wrocławia p. Jarosław Krauze oraz przewodniczący Rady Rodziców p. Artur Jastrzębski. Jak co roku pierwszoklasiści zaprezentowali bogaty program artystyczny, po którym nastąpiła ceremonia pasowania. P. Jarosław Krauze wielkim piórem pasował każdego z pierwszoklasistów na ucznia, natomiast p. Dyrektor Zbigniew Matuszak wręczał dzieciom tarcze szkoły. Pasowanie nie ominęło również wychowawców klas pierwszych, nowo przyjętych nauczycieli oraz p. Izabeli Gajdy-Chrzanowskiej, która po raz drugi objęła stanowisko wicedyrektora. Nasi pierwszoklasiści z radością dołączyli do grona uczniów. Przed nimi osiem lat, wypełnionych nauką i zabawą. Wiedza, którą zdobędą i doświadczenia, które zgromadzą, pozostaną z nimi na całe życie

.