bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Logowanie

Przystanek „Kochamy Was”

Przystanek „Kochamy Was”

Szanin Anna 08 czerwiec 2018 Aktualizacja:08 czerwiec 2018 

kochamy was

kochamy was
 6 czerwca w naszej szkole oczy wszystkich uczniów zwrócone były na Rodziców, a spojrzenia Mam i Tatusiów skierowane zostały na swoje pociechy. Jak co roku świętowaliśmy Dzień Matki i Ojca. Dzieci zabrały swoich Rodziców w przepiękną podróż po oceanie talentów i umiejętności. Natomiast Mamusie i Tatusiowie z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Różnorodność środków artystycznych, gatunków muzycznych oraz bogactwo kulturowe, służyły do okazywania rodzicom szacunku, wdzięczności i miłości.

Uczniowie z klasy 4c słowami utworu SoundnGrace zachęcali zebranych „Zacznij na 100 nie na 5 procent żyć”. Klasa 3b prowadziła dialog z dorosłymi, tworząc sympatyczny „Duecik”. Miłym akcentem programu były ciekawe formy literackie zaprezentowane m.in. przez uczniów klas: 1a, 1b, 3c, 3d i 6a. Słoneczne, rodzinne popołudnie mijało w rytmie „Despasito” (klasa 3a). Kroki tańca afrykańskiego w wykonaniu klasy 2c, przeniosły zebranych na Czarny Ląd, skradając serca widzów. Umiejętności wokalne prezentowała klasa 2a w utworze „Jesteś mamą”, a wrażenia artystyczne potęgował przepiękny pokaz baletowy. Imprezę prowadziły uczennice z klasy 6a, włączając do programu ciekawostki oraz recytacje. Wspólną zabawę uświetnił „Taniec na siedząco”. Po występach dzieci obdarowały swoich najbliższych laurkami i własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po czym wszyscy spróbowali słodkich pyszności – ciast przygotowanych przez rodziców. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i pomoc w przygotowaniu uroczystości. Kochamy Was, Mamo i Tatko!