bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Logowanie

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Krzewska Justyna 13 kwiecień 2018 Aktualizacja:07 grudzień 2018 

1.

Antczak

Mirosława

koło teatralne kl.2b i 3c

poniedziałek

1h/15:30-16:30

2.

Brzęczek

Katarzyna

1. wspomaganie n-la na godz.wych.

2. konsultacje dla dzieci z kl. 6b
(co 2 tygodnie - matematyka, j.niemiecki, j.angielski)

1. wtorek

2. środa

1. 45min/7.lekcja

2. 45min/1.lekcja

3.

Drążkiewicz

Katarzyna

konsultacje dla uczniów

piątek

14:35-15:35

4.

Drozd

Jolanta

konsultacje dla uczniów

wtorek

15:30-16:15

5.

Gadalska

Marzena

1. familiada - zajęcia dla rodziców
z dziećmi

2.konsutacje dla nauczycieli

1.każdy_drugi poniedziałek miesiąca

2.środa

1. 17:00-18:30

2. 15:00-16:00

6.

Grzegorczyk

Łucja

Konsultacje z fizyki kl: 7a, 7b, 8a, 8b -
co dwa tygodnie po wcześniejszym umówieniu (osobiście lub przez dziennik elektroniczny).

środa

15:10 - 15:55/9. lekcja

7.

Kamiński

Radosław

1. Koło matematyczne kl. 4

2. Konsultacje dla uczniów
(po wcześniejszym umówieniu)

1. piątek

2. piątek

1. 13:40-14:25

2. 14:35-15:20

8.

Kazimirska

Anna

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka niemieckiego dla kl. IV

2. konsultacje dla uczniów

1. poniedziałek

2. czwartek

1. 45min/8.lekcja

2. 45 min/8.lekcja

9.

Klawińska

Renata

1. wsparcie n-la w oddziale integracyjnym na lekcji religii

2. Konsultacje dla dzieci

1. czwartek

2. czwartek

1. 45min/3.lekcja

2. 45 min/8.lekcja

10.

Kobylańska

Marta

1. wspomaganie n-la na godz.wych.

2. konsultacje dla dzieci z kl. 7a
(i rodziców)

wtorek

1. 45min/7.lekcja

2. 60min/ 15:30-16:30

11.

Kruczyk

Ewa

1. wsparcie n-la w oddziale integracyjnym na lekcji religii

2. Konsultacje dla dzieci

1. środa

2. poniedziałek

1. 45min/5.lekcja

2. 45 min/8.lekcja

12.

Krzewska

Justyna

konsultacje z matematyki dla kl. 8b

wtorek

45min/0.lekcja

13.

Kubińska

Ewelina

1. koło gramatyczno-ortograficzne kl. Vd

2. konsultacje dla uczniów

1. środa

2. wtorek (raz w miesiącu)

1. 45min/1.lekcja

2. 45min/8.lekcja

14.

Lesiewicz

Agnieszka

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

wtorek

45min/1.lekcja

15.

Lewkowicz

Krzysztof

piłka siatkowa dla kl. 7, 8

czwartek

45min/6:30-7:15 (rano)

16.

Marcinkiewicz

Marta

1. basen 2. konsultacje dla uczniów

1. wtorek 2. środa

1. 7:00-8:45

2. 15:30-16:15

17.

Mączka

Magdalena

1. koło biblijne

2. konsultacje dla uczniów

1. wtorek 2. środa

1. 7:00-7:45

2. 7:00-7:45

18.

Miciak

Beata

wspomaganie n-la na godz. wych.

wtorek

45min/6.lekcja

19.

Mituła

Małgorzata

konsultacje dla uczniów

środa

45min/8.lekcja

20.

Nelkowska - Trętowicz

Marietta

Wykonywanie diagnoz SI i APD

raz w tygodniu

45min

21.

Niestrój

Łukasz

1. SKS kl.4-6

2. konsultacje dla uczniów

1. piątek

2. czwartek

1. 45 min/7.lekcja

2. 45 min/5.lekcja

22.

Ogorełkowa- Stanko

Natalia

konsultacje dla uczniów

środa

45min/9.lekcja

23.

Piechaczek

Monika

1. wspomaganie n-la na godz. wych.
w kl. 4b

1. wtorek

1. 45 min/6.lekcja

24.

Pikor

Barbara

basen

poniedziałek

55min/1.lekcja

25.

Południak

Agnieszka

konsultacje dla uczniów

wtorek

45 min/8.lekcja

26.

Półgrabia

Izabela

konsultacje dla uczniów

środa

45min/5.lekcja

27.

Pytlowany

Agnieszka

1. konsultacje z informatyki

2. konsultacje z doradztwa zawodowego

1. wtorek

2. piątek

1. 7:15-8:00

2. 45 min/8.lekcja

26.

Rej

Anna

koło polonistyczne dla kl.8

poniedziałek

45min/7:05-7:50

29.

Sanak

Agnieszka

1. konsultacje dla uczniów

2. koło matematyczne dla uzdolnionych II

1. wtorek

2. poniedziałek
(co 2 tygodnie)

1. 45min/9.lekcja

2. 45min/0.lekcja

30.

Siedliński

Jerzy

ping-pong

środa

45min/7.lekcja

31.

Stankiewicz

Bogumiła

1. wsparcie n-la na godzinie wychowawczej

2. konsultacje dla uczniów

1. wtorek

2. środa

1. 45 min/6.lekcja

2. 45min/5.lekcja

32.

Stawiarz

Magdalena

1. konsultacje z języka polskiego
dla kl. 6a, 6b, 7a

2. język angielski zdw kl.6a

1. środa

2. wtorek
(raz w miesiącu)

1. 45min/8.lekcja

2. 45min/9.lekcja

33.

Suchta

Marta

zajęcia dla drużyny DI realizowane
przed samą olimpiadą

codziennie

kilka godzin przez
2-3 tygodnie

34.

Symonowicz

Michał

1. wolontariat kl.1-3

2. ZDW

1. piątek

2. poniedziałek

1. 45min/6.lekcja

2. 45 min/7.lekcja

35.

Szanin

Anna

1. koło języka niemieckiego kl.4

2. koło języka niemieckiego kl. 5-6

3. konsultacje dla uczniów

1. piątek

2. środa

3. poniedziałek

1. 45 min/7.lekcja

2. 45min/8.lekcja

3. 45min/8.lekcja

36.

Unuczek

Jolanta

konsultacje dla uczniów

wtorek

15:20-15:55

37.

Waścińska

Anna

1. koło języka francuskiego dla kl.3c

2. basen

1. wtorek

2. piątek

1. 45 min/1.lekcja

2. 1,5 h/1.lekcja

38.

Wojtucka

Karolina

1. koło historyczno-regionalne

2. warsztaty humanistyczne

3. konsultacje dla dzieci

1. środa

2. nieregularnie

3. wtorek

1. 45 min/8.lekcja

2. -

3. 45min/8.lekcja

39.

Wolański

Karol

1. konsultacje dla uczniów

wtorek

45min/8.lekcja

40.

Zaradkiewicz

Martyna

konsultacje dla uczniów

środa

45min/6.lekcja

41.

Zdanowicz

Agata

1. wspomaganie n-la na lekcji religii

2. konsultacje dla uczniów

1. wtorek

2. piątek

1. 45 min/1.lekcja

2. 12:00-13:00

42.

Żerebecka

Agnieszka

wspomaganie n-la na języku niemieckim

poniedziałek

45min/5.lekcja