Klasa z empatią

 kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Logowanie

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Krzewska Justyna 13 kwiecień 2018 Aktualizacja:20 listopad 2019 
1. Bezuszczak Beata - konsultacje dla rodziców i uczniów kl. 2a - środa - 45min/9. lekcja - sala 205
2. Bogacka Dominika - zruus kl. 6c (pedagog) - poniedziałek - 45min/1. lekcja - sala 211
3. Grzegorczyk Łucja - konsultacje z fizyki - kl.: 8a, 8b (po wcześniejszym umówieniu osobiście lub przez dziennik elektroniczny) - czwartek - 45min/0. lekcja - sala 1
4. Kasperczak Maria - konsultacje kl. 1b - środa - 60min/11:45-12:45 - pok. nauczycielski
5. Kazimirska Anna - konsultacje dla rodziców i uczniów (kl. 1a, 1b, 2b, 4a, 5a, 5b, 5- d) - poniedziałek - 45min/8. lekcja - sala 211
6. Klawińska Renata - konsultacje dla rodziców i uczniów - czwartek - 45min/8. lekcja - sala 105
7. Kruczyk Ewa - basen - poniedziałek - 100min/7:15-8:55 - SP17
8. Kucharska Iwona - konsultacje dietetyczne- walka z otyłością u dzieci, wszystkie klasy - środa - 45min/7. lekcja - pok. nauczycieli w-f
9. Kwiatkowski Maciej - konsultacje - kl. 4a, 4c, 7a, 7b - czwartek - 45min/1. lekcja - sala 3
10. Lota Katarzyna - konsultacje dla rodziców i uczniów - wtorek - 45min/8. lekcja - pok. nauczycielski
11. Miciak Beata - konsultacje dla rodziców i uczniów - wtorek - 45min/8. lekcja - pok. nauczycielski
12. Nelkowska Marietta - Neurosensoryczna stymulacja słuchowa według ind. harmonogramu dzieci - sala 208
13. Piechaczek Monika - konsultacje dla rodziców i uczniów - wtorek - 45 min/8. lekcja - pok. nauczycielski
14. Południak Agnieszka - konsultacje dla rodziców i uczniów - wtorek - 45 min/8. lekcja - sala 209
15. Półgrabia Izabela - 1. basen 2. konsultacje dla rodziców i uczniów - 1. wtorek 2. środa - 1. 100min/7:15-8:55 2. 45min/10. lekcja - 1. SP17 2. sala 203
16. Pytlowany Agnieszka - konsultacje dla rodziców i uczniów - po indywidualnym umówieniu się
17. Różycka Anna - konsultacje dla rodziców i uczniów - wtorek - 45min/9. lekcja - sala 104
18. Sosnowska Izabela koło plastyczne czwartek 45min/8. lekcja sala 9
19. Suchta Marta - zajęcia dla drużyny DI kl. 6a (realizowane przed olimpiadą) - codziennie - powyżej 45 min
20. Suchta Marta - „Wyzwania na już” - piątek - 45min
21. Szanin Anna - konsultacje dla klas: 4b, 5c, 6a, 7a, 7b, 8a - piątek - 45min/0. lekcja - sala 10
22. SzuszkiewiczPoturniak Ewa - konsultacje dla rodziców i uczniów - środa - 45min/0. lekcja - sala 111
23. Tarasek Izabela - konsultacje dla rodziców i uczniów kl. 6d - poniedziałek - 45min/7. lekcja - pok. nauczycielski
24. Wawrzyniak Alan - konsultacje z geografii (kl. V-VIII) - wtorek - 45min/0. lekcja - sala 104
25. Zamolska Zofia - 1.konsultacje dla rodziców 2.zajęcia indywidualne kl. 3a - 1. środa 2. poniedziałek - 1. 45min/14:30-15:15 2. 30min/13:00-13:30 - 1. sala 207 2. sala 207
26. Żak Anna - zrkm kl. 6c (pedagog) - środa - 45min/5. lekcja - sala 4