bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Sierpień 2021
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Logowanie

Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

Administrator 29 październik 2008 Aktualizacja:21 marzec 2014 

24 października 2008r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbyła się uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. O godzinie 9.00 salę gimnastyczną, udekorowaną przez nauczycieli naszej szkoły, wypełnili odświętnie ubrani pierwszoklasiści, ich rodzice oraz delegacje uczniów klas starszych.
Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.

Wybrana grafika

Wybrana grafika

Pierwszoklasiści w obecności dyrekcji, wychowawców, przedstawicieli rodziców oraz starszych kolegów ślubowali:
rzetelnie i sumiennie wypełniać obowiązki ucznia, reprezentować właściwą postawę wobec wszystkich członków społeczności szkolnej, godnie reprezentować szkołę na zewnątrz, przestrzegać zasad, a także rozwijać w sobie postawę patriotyczną.
Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali program artystyczny, w którym wykazali się różnymi umiejętnościami nabytymi już w szkole, a przede wszystkim pokazali ogromny zapał zdobywania w niej wiedzy .
Po uznaniu ich za godnych przyjęcia do grona naszej szkoły, uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. Następnie Pani Dyrektor Anna Szanin dokonała aktu pasowania na ucznia klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 9 oraz wręczyła najmłodszym wychowankom dyplomy z tekstem ślubowania i tarcze uczniowskie. Podczas tego podniosłego nastroju przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia dla pierwszoklasistów.
Uroczystość ślubowania uwieńczyły podziękowania uczniów klas pierwszych za przyjęcie do szkoły oraz wspólna zabawa uczniów, rodziców i nauczycieli.