Klasa z empatią

 kl z empatia

 wykleci

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

Jasełka bożonarodzeniowe

Jasełka bożonarodzeniowe

Stawiarz Magdalena 22 grudzień 2017 Aktualizacja:29 grudzień 2017 

Bardzo ciepły, choć grudniowy dzień… Ostatni dzień w szkole przed świętami jest zawsze wyjątkowy. Mimo dużego zamieszania, w powietrzu panuje cudowna i niezwykle ciepła atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W klasach odbywają się spotkania przy choince, wszyscy składają sobie życzenia, dzielą się opłatkiem i śpiewają kolędy. Nie inaczej było w tym roku.

Tuż po klasowych wigiliach wszyscy uczniowie wraz nauczycielami udali się na przedstawienie Jasełek. Z prawdziwą radością mogliśmy obejrzeć pokaz w wykonaniu uczniów klas młodszych i starszych, którzy wcielali się w najróżniejsze postacie i dostarczyli nam wielu cudownych wrażeń. Na całością artystycznych występów czuwała koordynator uroczystości, pani Magdalena Mączka. Wspaniała gra aktorska uczniów, piękne stroje, oprawa muzyczno-plastyczna sprawiły, że świąteczny nastrój udzielił się każdemu. Radość była ogromna! Zaraz po przedstawieniu głos zabrał pan Dyrektor, który serdecznie podziękował za cudowne przedstawienie, a wszystkim pozostałym za spotkanie. Pan Dyrektor życzył także wyjątkowych, przepełnionych miłością i bliskością świąt. Jak co roku, przedświąteczny czas dostarczył nam wielu emocji i wzruszeń!