Klasa z empatią

 kl z empatia

 wykleci

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Marzec 2020
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Logowanie

Promocja zdrowia

Promocja zdrowia

Administrator 06 październik 2008 Aktualizacja:21 marzec 2014 

Nasza Szkoła od samego początku należy do Wrocławskiego Programu Szkół Promujących Zdrowie. Przez lata funkcjonowania w Sieci kadra nauczycielska naszej placówki wzbogacała swoją wiedzę i doświadczenia w zakresie promocji zdrowia.
W naszych działaniach staramy się budować jak najlepsze relacje między naszymi uczniami i ich rodzinami, angażując ich w realizację naszych przedsięwzięć. Ściśle też współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Radą Osiedla, starając się wspólnymi siłami rozwiązywać różnego rodzaju problemy.
Większość naszych akcji od lat cieszy się znacznym zainteresowaniem wśród dzieci, ich rodzin, a także społeczności lokalnej. Niektóre z nich wysoko zostały ocenione przez Wydział Zdrowia UM we Wrocławiu. Na uwagę zasługuje program „Weekend z Dziewiątką”, który realizowany jest w każdą sobotę. Skupia nie tylko uczniów naszej szkoły i ich rodziny, ale również absolwentów.
Ciekawą propozycją dla rodziców jest również program „Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci”. Przed nami realizacja kampanii „Trzymaj się prosto”. Coraz aktywniej uczestniczymy w propozycjach prozdrowotnych.