bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Październik 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Logowanie

Piknik rodzinny.

Piknik rodzinny.

Alina Haładaj 12 czerwiec 2016 Aktualizacja:19 czerwiec 2016 

piknik

piknik
Jak co roku zorganizowaliśmy w naszej szkole piknik rodzinny. Pogoda nam dopisała, dlatego mogliśmy w plenerze w miłej atmosferze zrealizować zaplanowane uprzednio przedsięwzięcia. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja sprzętu gaśniczego, przygotowana przez strażaków z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej we Wrocławiu. Strażacy przeprowadzili również ciekawe konkursy dla licznie zgromadzonych dzieci i ich rodziców. Mieliśmy również możliwość obejrzenia psów różnych ras, które popisywały się swoimi umiejętnościami. Pokazy uzupełnione były krótkim szkoleniem na temat zasad bezpieczeństwa związanych z kontaktami ze zwierzętami, a szczególnie psami.

Rodzice mieli możliwość spotkania się ze specjalistą zajmującym się badaniami pasożytów, który podzielił się wiedzą na temat sposobów ich zwalczania oraz prowadzenia badań diagnostycznych. Pani Marietta Nelkowska przeprowadzała badania poziomu wilgotności skóry oraz badania EEG. Wielką frajdą była loteria fantowa, gdzie można było wygrać ciekawe nagrody. Różnym atrakcjom pikniku towarzyszyły liczne konkursy przeznaczone dla całych rodzin. Po raz kolejny piknik okazał się miłym sposobem na wspólne spędzenie wolnego czasu.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA