Klasa z empatią

 kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Luty 2020
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Logowanie

XI Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination - Oczyma Wyobraźni

XI Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination - Oczyma Wyobraźni

Cielas Paulina 05 kwiecień 2016 Aktualizacja:05 kwiecień 2016 

imagination

imagination
1 kwietnia po południu Hala Orbita przeżyła istne oblężenie dzieci i młodzieży z całej Polski, a także tych, które przyjechały z tak dalekich państw, jak Chiny, Turcja czy USA. Nie zabrakło również „dziewiątki”. Destination Imagination jest największym na świecie programem dla dzieci i młodzieży zorientowanym na kreatywne rozwiązywanie problemów. Bazuje na koncepcji myślenia dywergencyjnego (rozbieżnego), zakładającego, że istnieje więcej niż jedna droga do rozwiązania problemu. W ciągu roku szkolnego nasze drużyny z klas IV i V pracowały nad dwoma rodzajami zadań: Wyzwaniami Drużynowymi oraz Wyzwaniami Na Już, wykorzystując przy tym nowatorskie metody i techniki myślenia twórczego.

Zdobytą wiedzę i umiejętności oraz stworzone przez siebie rozwiązania zaprezentowały minionego weekendu podczas XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination - Oczyma Wyobraźni. Świetna zabawa i dobre humory nie opuszczały nas przez cały weekend. Dziękujemy Pani Dyrektor za wsparcie, Rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Dzieciom dziękujemy za wytrwałość, a trenerom za świetne pomysły....lub odwrotnie :)