bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Październik 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Logowanie

70-lecie naszej szkoły

70-lecie naszej szkoły

Kamila Kędzierska 17 wrzesień 2015 Aktualizacja:18 wrzesień 2015 

Szanowni Państwo,
zbliża się 70ty jubileusz naszej szkoły, który planujemy uczcić w październiku 2015 roku. Z tej okazji chcielibyśmy stworzyć sentymentalną galerię zdjęć. W naszych kronikach z minionych lat znajduje się sporo fotografii, z którymi wiąże się wiele emocji. Niektórzy z Państwa przeglądając te kroniki, odnajdują na zdjęciach siebie, swoich kolegów i przyjaciół oraz nauczycieli, którzy zapadli Państwu w pamięć. Wierzymy jednak, że nieprzebraną kopalnię wspomnień i emocji kryje niejedna szuflada, pudełko na strychu, komputerowy dysk lub prywatny, szkolny album naszych absolwentów – właśnie Państwa. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zdecydują się Państwo na podzielenie się z nami, a tym samym z innymi absolwentami i uczniami naszej szkoły tymi pamiątkami. Zeskanowane zdjęcia, sentymentalne, może nawet zabawne prace, sprawdziany, teksty itp. można przesyłać na specjalny adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Mamy ogromną nadzieję, że zechcecie Państwo razem z nami czynnie uczestniczyć w tej podróży w czasie. Bo „Przyszłość, jest prezentem, jaki daje nam przeszłość” . Niech to będzie właśnie prezent dla Was samych – Was z teraźniejszości i Waszych dzieci. Z wdzięcznością Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu