bip

Klasa z empatią

kl z empatia

 

bezp doln LOGO

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Logowanie

Międzynarodowy Konkurs Ekologiczno - Prozdrowotny "Rowerowy zawrót głowy"

Pod koniec kwietnia odbył się u nas szkolny etap VIII Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego „Rowerowy zawrót głowy” pod hasłem „Na rowerze-zdrowo, pięknie i ciekawie” organizowany we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego we Wrocławiu pod honorowym patronatem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Poniżej prezentujemy wyniki:

Kategoria: Wiersz „Pochwała roweru”

uczniowie klas I-III

I miejsce-Patryk Sowiński (3b)

II miejsce-Krystian Jagiełło (3b)

Kategoria: Praca plastyczno-przestrzenna „Rower przyszłości”

uczniowie klas I-III

I miejsce-Alicja Kozłowska (2a)

Kategoria: Fotografia „Tam gdzie nie dojedziemy samochodem, a dojedziemy … rowerem”

uczniowie klas I-III

I miejsce-Filip Straszko (1a)

II miejsce-Martyna Fijak (2a) i Oliwia Straszko (3b)

III miejsce-Krystian Jagiełło (3b)

Kategoria: Gra „Rajd rowerowy”

uczniowie kl.I-III

I miejsce-Jakub Sobański (3b)

II miejsce-Magdalena Ząbek (3b)

Wszystkie prace zakwalifikowały się do etapu międzynarodowego. Dnia 13 maja 2015r. poznaliśmy wyniki. Uczniowie, którzy zdobyli tytuł laureata finału to: Filip Straszko, Patryk Sowiński, Oliwia Straszko, Jakub Sobański. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 21.05.15r. w Szkole Podstawowej nr 118. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.