Aktualności

Aktualności

Najnowsze szkolne informacje

Rekrutacja

Rekrutacja

Informacje o zasadach rekrutacji na rok szkolny 2023/2024

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Szkoła okiem drona

Świetlica

Świetlica

Zapraszamy uczniów klas I-III

Szkoła w liczbach

Szkoła w liczbach

Aktualne informacje statystyczne

Stołówka

Stołówka

Aktualne menu tego tygodnia

Dotacje z UNICEF-u

Dotacje z UNICEF-u

dla wrocławskiej edukacji

Klasa 1a otrzymała pamiątkowe dyplomy za udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Europa i ja, który uczniowie realizowali od wrzesnia do kwietnia

Uczniowie poznali symbole narodowe Włoch, nauczyli się odnajdywać to państwo na mapie, odbyli wirtualną podróż do najwazniejszych miejsc i zabytków we Włoszech, a także poznali najpopularniejsze potrawy w tym państwie.
Bardzo ciekawym zadaniem dla uczniów okazała się nauka liczenia do 10 w języku włoskim, a także grupowe stworzenie słowniczków obrazkowych.
Dzieci zapoznały się także z sylwetką A. Bocellego, regularnie i z przyjemnością słuchali utwórów wykonywanych przez śpiewaka, a także oglądali relacje z jego koncertów.
Projekt cieszył się wśród dzieci dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy, że w przysżłym roku również weźmiemy w nim udział, wybierając do poznania inne państwo europejskie.

Angelika Lipiec

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.