J51_LayerSlideshow

Aktualności

Aktualności

Najnowsze szkolne informacje

Rekrutacja

Rekrutacja

Informacje o zasadach rekrutacji na rok szkolny 2023/2024

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Szkoła okiem drona

Świetlica

Świetlica

Zapraszamy uczniów klas I-III

Szkoła w liczbach

Szkoła w liczbach

Aktualne informacje statystyczne

Stołówka

Stołówka

Aktualne menu tego tygodnia

Dotacje z UNICEF-u

Dotacje z UNICEF-u

dla wrocławskiej edukacji

"Wszyscy uśmiechają się w tym samym języku" George Carlin

Szczęście to uczucie radości, zadowolenia, któremu towarzyszy uśmiech.
Każdy z nas widzi je inaczej, bo i powody takiego stanu ducha bywają rozmaite. 
Obecne opracowanie zawiera spojrzenie uczniów na  szczęście, jakie towarzyszy ich rówieśnikom mieszkających w Kenii.
Zarówno prace literackie, jak i plastyczne cechuje duża empatia, wrażliwość na problemy zwyczajnego dnia, czy też tego wymarzonego. 

Tegoroczna edycja konkursu została objęta honorowym patronatem Dyrektora Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. 

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy laureatów konkursu, dziękując wszystkim, za zaangażowanie w przygotowanie merytoryczne uczniów, zwłaszcza tym, którym niepełnosprawność mogła nastręczać różnego rodzaju trudności. 

kategoria plastyczna – klasy I-III

I miejsce

Maja Jagódka Szkoła Podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Kornelia Płóciennik Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Alicja Musiał Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

II miejsce

Adam Wolanin Szkoła Podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Nguyen Viet Truc Linh Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Zuzanna Terlecka Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

III miejsce

Magdalena Nowak Szkoła Podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Marta Majkowska Szkoła Podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Martyna Łączyńska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

wyróżnienia

Małgorzata Kuliga Szkoła Podstawowa nr  40 Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Zuzanna Lenar Szkoła Podstawowa nr  40 Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Nina Szumilak Szkoła Podstawowa nr  40 Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Franciszek Krakowian Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Mateusz Stankiewicz Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Alicja Lichota Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Liwia Seman Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Juliana Fudali Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Lena Wysmyk Szkoła Podstawowa nr 107 we Wrocławiu

 

kategoria plastyczna – klasy IV-VIII

I miejsce

Alicja Olszewska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

II miejsce

Marianna Salava Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

III miejsce

Zuzanna Masternak Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu


kategoria plastyczna – NAGRODA SPECJALNA

Tomasz Kuba Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Andżelika Tutur Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

kategoria literacka - klasy I-III

I miejsce

Juliana Fudali Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Alicja Musiał Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

II miejsce

Nguyen Viet Truc Linh Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Mateusz Stankiewicz Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

III miejsce

Zofia Skotnicka Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Filip Łażeński Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Martyna Łączyńska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

 

wyróżnienia

Alicja Lichota Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

Leon Grosman Szkoła Podstawowa nr  40 Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Zuzanna Lenar Szkoła Podstawowa nr  40  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Małgorzata Kuliga Szkoła Podstawowa nr  40 Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

 

 

kategoria literacka - klasy IV-VIII

I miejsce

Michalina Płóciennik Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

II miejsce

Zuzanna Masternak Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu

III miejsce

Robert Parczewski Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu


Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. 

Anna Żak

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.