Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w konkursie Ogólnopolska Wielka Liga Czytelników.
W tegorocznej edycji Mistrzostw Powiatowych Wielkiej Ligi Czytelników przystąpiło 334 uczestników z 16 szkół we Wrocławiu, a z całej Polski wzięło udział 13509 osób.

Nasze uczennice z klasy 3a: Liwia Seman, Kornelia Płóciennik i Zofia Skotnicka uzyskały tytuł Mistrza Powiatu i Mistrza Województwa Wielkiej Ligii Czytelników. Bardzo dobry wynik, bo 125 na 130 możliwych punktów pozwolił przejść im do finału ogólnopolskiego.
Na poziomie klas 4-6, Zofia Krajewska 5a, Michalina Płóciennik 5b i Matylda Nowak 5b otrzymały tytuł I Wicemistrza Powiatu.
Wielu uczniów z klas 1-5 przystąpiło do etapu szkolnego, który składał się z dwóch części. Na szczególne wyróżnienie zasługują dzieci z klasy pierwszej i drugiej; Julita Dobosz 1a, Ksawery Łyko 2b i Jan Wolnicki 2b, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki.

11 maja 2023 odbędzie się ostatni etap, ogólnopolski.
Wszystkim uczestnikom składamy wielkie gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.

lektury etap wojewódzki