Uczniowie w goglach VR siedząc bezpiecznie na podłodze wspinają się w wirtualnej rzeczywistości po fasoli.

W październiku, na lekcjach informatyki, tym razem uczniowie starszych klas mieli możliwość skorzystania z gogli VR. Wirtualne gogle zostały zakupione w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Uczniowie poruszali się w wirtualnej rzeczywistości bardzo sprawnie - wspinali się po fasoli, szukali zwierząt, które poukrywały się w wirtualnym świecie i zwiedzili zamek, który znaleźli na szczycie góry.

Poruszanie się po wirtualnej rzeczywistości wymagało bezpiecznego osadzenia w realnym świecie.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci