Logo Unicef

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie,

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią jutro (środa, 02.03.2022 r.) w naszej szkole odbędzie się zbiórka charytatywna pieniędzy organizowana przez Unicef

Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na pomoc dzieciom z Ukrainy – tym, które musiały uciekać ze swojego kraju, jak i tym, które z różnych przyczyn musiały zostać na terenach ogarniętych wojną.

Czworo uczniów z klas siódmych i ósmych podczas dwóch godzin lekcyjnych (5 i 6 lekcja) odwiedzi wszystkie klasy, gabinety, biura, blok sportowy i świetlicę – by każdy, kto może i chce wrzucić coś do puszki, mógł to zrobić. Zbiórkę wesprzeć może każdy uczeń, nauczyciel i pracownik naszej Szkoły.

Liczymy na Wasze szczodre serca!

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Zofia Zamolska,
Koordynator Klubu Szkół Unicef przy SP9