Chłopiec w niebieskim kombinezonie i goglach stoi w nartach na stoku.

Zapraszamy do udziału w świetlicowym konkursie plastycznych „BEZPIECZNE FERIE”
Tematem konkursu jest prezentacja bezpiecznych form spędzania czasu podczas ferii zimowych.
Dedykowany jest on uczniom klas 1-4

Termin oddania prac: do 18.02.2022r.
Format A4, A3technika dowolna (farby, pastele, wycinanka, wyklejanka, collage itp.)

Szczegóły konkursu zawarte są regulaminie poniżej.

REGULAMIN KONKURSU:
    1. Organizatorem konkursu są wychowawcy świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej
      nr 9 we Wrocławiu.
    2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-4, wychowanków świetlicy szkolnej.
    3. Tematyka konkursu: przedstawienie różnych form bezpiecznego spędzania ferii zimowych.
    4. Format pracy: A4, A3; technika dowolna: kredka, pastele, ołówek, farby, collage, grafika komputerowa itp.
    5. W ramach konkursu uczeń może wykonać jedną pracę. Praca powinna mieć charakter indywidualny (nie można jej wykonać w grupach ani w parach).
    6. Wraz z pracami należy przekazać wypełnioną zgodę na udział w konkursie.
    7. Pracę konkursową należy podpisać na odwrocie: imię, nazwisko, klasa.
    8. Organizator zastrzega sobie prawo do prezentacji prac.
    9. Uczestników konkursu będzie oceniać jury powołane przez organizatora. Decyzja jury jest ostateczna.
    10. Komisja konkursowa będzie oceniać: estetykę pracy, technikę wykonania pracy, zgodność z tematem oraz ogólne wrażenie estetyczne.
    11. Prace należy dostarczyć do wychowawcy świetlicy szkolnej do 02.2022r.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 25.02.2022r. w dzienniku elektronicznym Librusw zakładce Ogłoszenia.

Zgoda na udział w konkursie BEZPIECZNE FERIE - PDF

Organizatorzy: