Ogłoszenie

Zebranie z rodzicami przyszłych pierwszoklasistów

19 czerwca (wtorek) o godz. 17.00

Kalendarz szkolny

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Logowanie

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Krzewska Justyna 13 kwiecień 2018 Aktualizacja:16 kwiecień 2018 
Nazwisko Imię Zajęcia 
1 Antczak Mirosława zajęcia artystyczne - Koło Teatralne Puchatki z Dziewiątej Chatki - piątek od 08:50-9:50 w sali nr P19
2 Bielska Joanna koło matematyczne kl. 3 poniedziałek lekcja 6, środa lekcja 8 sala P08
konsultacje we wtorki, godz 15.30-16.15 w sali P08
3 Biernacik Ewelina koło językowe dla klas czwartych w poniedziałek 14:35-15:20,
dla klas 2 i 3 (naprzemiennie) w środy o 14:35-15:20,
konsultacje w środy 13:40-14:25.
4 Brzęczek Katarzyna konsultacje dla rodziców i dzieci czwartek w godz. 14.35-15.20  konsultacje z matematyki klasa 5b - wtorki 14:25-15:20
5 Bulzacka Teresa konsultacje środa 13.30-14.25, piątek co dwa tygodnie 13.30- 14.25

6 Bykowska Izabella konsultacje poniedziałek 14.30-15.15
koło strzeleckie drugi poniedziałek miesiąca 15.30-19.00
7 Choma Katarzyna X muza- edukacja filmowa, zajęcia rozwijające zainteresowania, poniedziałek, 3 lekcja czytelnia
konsultacje dla dzieci i rodziców (zamiast ZDW), czwartek, 1 godzina lekcyjna sala 205
8 Drozd Jolanta Konsultacje dla rodziców - wtorek - 15.20 - 16.05

9 Gajda- Chrzanowska Izabela konsultacje dla uczniów i rodziców, poniedziałek lekcja 8,9 co dwa tygodnie; 
koło j. niemieckiego, czwartek 0 godzina lekcyjna
10 Gil Bożena Konsultacje dla rodziców i dzieci we wtorek 14.35-15.20 sala 10     Zajęcia dydaktyczno-wyrónawcze z matematyki wtorek 15.30- 16.15 s10
11 Gruchalska Joanna Środa 7l; pokój nauczycielski; konsultacje dla dzieci i rodzicow     Czwartek 3l; msg; koło taneczne dla klas 1A i 2A
12 Grzegorczyk Łucja Konsultacje z fizyki dla uczniów i rodziców - czwartek sala nr 1;
dla rodziców: od godz. 15:00 do 15:45;
dla uczniów: od godz. 15:20 do 16:05
13 Kaczmarczyk Maciej zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego w piątki od 7:05 do 7:50
14 Kazimirska Anna Konsultacje dla rodziców i dzieci (klasa 3d), środa 8.55- 9.40, s.104        Koło języka niemieckiego (klasa 3d), środa 14.35- 15.20, s.204   
15 Kirsz Ewa konsultacje dla uczniów i rodziców - środa 13.40-14.25  s.111 
koło origami kl. I - czwartek 14.35-15.20 s. 203
16 Klawińska Renata zajęcia rozwijające zainteresowania Odkrywczo - plastyczne.            Zajęcia odbywają się we wtorki o godz.  8:00 s. P19
17 Kobylańska Marta Kreatywność - zajęcia rozwijające wtorek 8 godz. lekcyjna, s.4  konsultacje - wtorek, 9 godz. lekcyjna, s.4
18 Korzec Katarzyna Koło zaiteresowań Kreatywne pisanie dla klasy 4a poniedziałek lekcja 8; ZDW z języka polskiego dla klasy 4a oraz 4d - czwartek, g. 8:00-8:45; Konsultacje - piątek, g. 13:40-14:25.
19 Krzewska Justyna konsultacje z matematyki czwartek lekcja 0 sala 4

20 Kubińska Ewelina koło gramatyczno- ortograficzne, piątek, 8.55- 9.40 sala 9
konsultacje, wtorek, 14.35- 15.20 sala 9
21 Lewkowicz Krzysztof zajęcia sportowe czwartek 8.55-9.40

22 Marcinkiewicz Marta ZDW - kl 2b. środa, lekcja 7, s. 211                                                          wtorek konsultacje dla rodziców, 8 lekcja, s. 212
23 Mączka Magdalena konsultacje dla uczniów i rodziców poniedziałek 15.35-16.15 sala 111 Koło biblijne wtorek 15.35-16.15 sala 3
24 Miciak Beata zajęcia doskonalące umiejętności dydaktyczne, środy, godz. 8.oo-8.45 konsultacje dla rodziców czwartek godz. 13.40 -14.25 sala 206 kl. 3a
25 Nelkowska-Trętowicz Marietta Czytanie na dywanie (bajki terapeutyczne rozwijające kompetencje społeczne)
w poniedziałki 9.50 - 10.35 dla kl. I a,
w czwartki 11.40 - 12.25 dla kl. I b  w sali 208
26 Ogerełkowa- Stanko Natalia zajęcia chóru czwartki o godz. 15.20                                                     konsultacje  piątek  godz. 15.20
27 Piechaczek Monika Konsultacje dla rodziców, czwartki, 8:00 - 8:45

28 Pikor Barbara konsultacje dla rodziców kl. 2a, czwartki 15.30-16.15

29 Południak Agnieszka koło przyrodnicze poniedziałki 8 lekcja: 14.35- 15.20  sala 1
konsultacje wtorki 9 lekcja 15.30- 16.15 sala 104
30 Półgrabia Izabela Zajęcia ruchowe z elementami tenisa wtorek 14.35-15.20
Konsultacje wtorek 15.30-16.15
31 Pytlowany Agnieszka koło informatyczna - kodowanie (kl. 2-3); środa 13.40-14.25, sala 2     konsultacje - środa godz. 7.15, sala 2     
32 Rej  Anna Koło literacko-filmowe: wtorek 15.30
Konsultacje: czwartek 15.30 lub 16.15 
33 Różycka Anna Koło przyrodnicze Mali odkrywcy czwartek godz 8.00 sala 104     konsultacje czwartek 14.30
34 Sadowska Joanna Konsultacje dla uczniów poniedziałek 9 lekcja (co drugi tydzień lub po umówieniu z uczniami)
35 Sanak Agnieszka koło matematyczne dla uzdolnionych Wtorki - 14:35-15:20 - sala 2
konsultacje dla uczniów Wtorki - 15:30-16:15 - sala 2
36 Siedliński  Jerzy SKS:
środa 15 30 - 17 00 piłka koszykowa
czwartek 14 30 - 16 00 piłka siatkowa
37 Smereka Alicja konsultacje dla uczniów we wtorki i środy po ich lekcjach,                       tzn. godzina 8 lub 9, zgodnie z potrzebami uczniów
38 Soja Anna konsultacje - środa, g. 14.30-15.00, s.207;
dodatkowe zajęcia logopedyczne - środa, g.12.00-12.30 oraz środa, g. 13.00-13.30
39 Stankiewicz Bogumiła konsultacje w poniedziałek 15:00- 15:45 GT 209

40 Stawiarz Magdalena 1.Zajęcia z języka angielskiego dla klasy 5a ( czwartek, godz. 7.10-7.55). 2. Konsultacje dla uczniów i rodziców  ( wtorek godz. 14.35-15.20) 
41 Suchta Marta Oczyma wyobraźni zajęcia kreatywności - wtorek 13:40-14:25              (dla drużyn DI) sala 206
42 Sulicz Jolanta konsultacje dla uczniów lub rodziców - piątek godz.9.50-10.35, czytelnia klub ekologa dla klas 3 - wtorek godz.14.35-15.20, sala 204
43 Symonowicz Michał Zajęcia taneczne dla klas 4-7 zajęcia wyrównawcze poniedziałki 13.40 - 14.25
44 Szanin Anna Koło Języka niemieckiego dla klas 3. Poniedziałek godz.12:45 sala 206 Koło Języka niemieckiego dla klas 4. Piątek godz.13:40 sala 9 Konsultacje dla uczniów i rodziców. Czwartek 13:40 - 15:20 sala 10
45 Szczepankiewicz  Agnieszka terapia ręki i konsultacje - środa na 7 lekcji (13:40-14:25)

46 Szuszkiewicz-Poturniak Ewa konsultacje czwartek od 15.30 do 16.15 w sali 104
47 Unuczek  Jolanta Konsultacje dla rodziców zamiennie z zajęciami dydaktyczno- wyrównawczymi dla uczniów klasy 3a  wtorek w godz. 13.40-14.25
48 Waścińska  Anna koło języka francuskiego dla klasy 2c - środa - 8:00 - 8:45,
konsultacje dla rodziców są w poniedziałki w godzinach 13:40-14:25.
49 Wojtucka Karolina koło edukacji regionalnej dla klas 4-7, wtorek 15:30 - 16:15  s.103
Koło historyczne dla uczniów klas 4-5, wtorek 14:35 - 15:20  czyt.
konsultacje dla uczniów i rodziców, czwartek  15:30 - 16:15 s.103
50 Wolański Karol Koło historyczno filmowe klas 4-7, poniedziałek lekcja 8 (14:35-15:20)

51 Zaradkiewicz Martyna koło plastyczne poniedziałek lekcja 8 sala 9                                    konsultacje poniedziałek lekcja 9 sala 9
52 Zborowicka Anna Konsultacje - czwartek  8.00-8.45 pokój nauczycielski
zajęcia dodatkowe  piątek 7.10 - 7.55
53 Ziobro Anna zajęcia informatyczne - Zajęcia z Prezentacji komputerowej            czwartek 10:00-10:45 w sali nr P19
54 Żelezińska Katarzyna Poniedziałek 8:00-8:45 pokój nauczycielski;                                            Świat i ja zajęcia dodatkowe dla klas 4 w sali 104 piątek 7:10- 7:55
55 Żerebecka Agnieszka Matematyka na wesoło, piątek, 12.45-13.30                                     konsultacje w czwartki 15.30-16.15 sala 212