Kalendarz szkolny

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Logowanie

Wyniki VII Wrocławskiego Międzyszkolnego Konkursu z Języków Obcych „Język i Obraz”

JĘZYK ANGIELSKI

Kategoria: klasy I – III

I miejsce Agata Remjan  Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85, Wrocław

II miejsce  Michalina Wojciechowska – Szkoła Podstawowa nr 15, Wrocław

III miejsce Amelia Głośna – Szkoła Podstawowa nr 76, Wrocław

 

Wyróżnienia:

Szymon Zawadzki – Szkoła Podstawowa nr 99, Wrocław

Ida Laskowska  – Szkoła Podstawowa nr 16 w ZSP nr 16, Wrocław

Julia Rybak – Szkoła Podstawowa nr 47, Wrocław

Kategoria: klasy IV – VI

I miejsce Magdalena Krowicka – Szkoła Podstawowa nr 2, Wrocław

II miejsce  Helena Wiśniewska – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław

III miejsce Adrianna Stanik – Szkoła Podstawowa nr 19 w ZSP nr 7, Wrocław

Wyróżnienia:

Martyna Klepuszewska – Szkoła Podstawowa nr 2,Wrocław

Jonatan Li – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72, Wrocław

Olga Laskowska – Szkoła Podstawowa nr 16 w ZSP nr 16, Wrocław

 

JĘZYK NIEMIECKI

Kategoria: klasy I – III

I miejsce Natalia Gliga – Szkoła Podstawowa nr 80, Wrocław

II miejsce  Oliwia Kluk – Szkoła Podstawowa nr 80, Wrocław

III miejsce Jędrzej Wiśniewski – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław

Wyróżnienia:

Jakub Instyński – Szkoła Podstawowa nr 80, Wrocław

Kategoria: klasy IV – VI

I miejsce Oliwia Bryś – Szkoła Podstawowa nr 64, Wrocław

II miejsce  Maja Jabłońska – Szkoła Podstawowa nr 34 w ZSP nr 6, Wrocław

III miejsce Zofia Ładogórska – Szkoła Podstawowa nr 27, Wrocław

Wyróżnienia:

Patryk Leśniak– Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław

Amelia Piątek – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 27, Wrocław

Oliwia Radomska – Szkoła Podstawowa nr 27, Wrocław

Rozdanie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w siedzibie szkoły

w dniu 16 grudnia 2016 r. o godz. 9:00 (sala 15).


Organizatorzy:
Izabela Gajda-Chrzanowska

Ewelina Gonet

Anna Kazimirska

Joanna Neto

Karol Wolański