Kalendarz szkolny

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Logowanie

"Język i obraz" - wyniki

"Język i obraz" - wyniki

Neto Joanna 27 listopad 2015 Aktualizacja:27 listopad 2015 

WYNIKI VI WROCŁAWSKIEGO MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

Z JĘZYKÓW OBCYCH „JĘZYK I OBRAZ”

JĘZYK ANGIELSKI

Kategoria: klasy I – III

I miejsce Izabela Altewęgier  –Szkoła Podstawowa nr 15, Wrocław

II miejsce  Zuzanna Pondel – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław

III miejsce Nikola Pierz – Szkoła Podstawowa nr 2, Wrocław

 

Wyróżnienia:

Aleksandra Dydak – Szkoła Podstawowa nr 97 w ZS nr 7, Wrocław

Piotr Kidziński – Szkoła Podstawowa nr 9,Wrocław

Nina Stachańczyk – Szkoła Podstawowa nr 15, Wrocław

Kategoria: klasy IV – VI

I miejsce Klaudia Wawryk – Szkoła Podstawowa nr 3, Wrocław

II miejsce  Daria Mackiewicz – Szkoła Podstawowa nr 83, Wrocław

III miejsce Franciszek Błaś – Szkoła Podstawowa nr 3, Wrocław

                  Aleksandra Janikowska – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław

Wyróżnienia:

Julia Kornaćkyj – Szkoła Podstawowa nr 2,Wrocław

Julia Luboń – Szkoła Podstawowa nr 63, Wrocław

Alicja Wojnarowska – Szkoła Podstawowa nr 47 w ZSP nr 19, Wrocław

JĘZYK NIEMIECKI

Kategoria: klasy I – III

I miejsceWitold Łotoczko – Szkoła Podstawowa nr 91, Wrocław

II miejsce  Marcelina Milewicz – Szkoła Podstawowa nr 80, Wrocław

III miejsceIga Bondar – Szkoła Podstawowa nr 80, Wrocław

Wyróżnienia:

Julia Krysiak – Szkoła Podstawowa nr 80, Wrocław

Filip Straszko – Szkoła Podstawowa nr 9, Wrocław

Filip Zimoch – Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa, Wrocław

Kategoria: klasy IV – VI

I miejsceNatasza Klempel – Szkoła Podstawowa nr 63, Wrocław

II miejsce  Oliwia Bryś – Szkoła Podstawowa nr 64, Wrocław

III miejsceAntoni Kordeusz – Szkoła Podstawowa nr 34 w ZSP nr 6, Wrocław

Wyróżnienia:

Zuzanna Nasiłowska – Szkoła Podstawowa nr 15, Wrocław

Zuzanna Ogonowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Wrocław

Łucja Szot – Szkoła Podstawowa nr 34 w ZSP nr 6, Wrocław

Rozdanie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w siedzibie szkoły w dniu 4 grudnia 2015 r. o godz. 10:00.

Prosimy opiekunów laureatów i wyróżnionych o potwierdzenie otrzymania niniejszej informacji i obecności na Gali.


Organizatorzy:
Izabela Gajda-Chrzanowska, 
Anita Gorynia, Joanna Neto, Ewelina Gonet, Anna Kazimirska

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Nyska 66, 50-505 Wrocław