Akcje świąteczne

Jolanta Dolata 02 grudzień 2014 Aktualizacja:02 grudzień 2014

Szkolny  Klub Młodego Wolontariusza  prosi każdą klasę o przygotowanie paczek i dostarczenie do pedagoga szkolnego  do dnia 09.12.2014r. Podzielimy  je na  niżej wymienione akcje świąteczne.

"Złotówka dla św. Mikołaja"przebiega dwutorowo.  Można zbierać  symboliczne złotówki, które zostaną  przeznaczone dla dzieci wychowujących się bez rodziców  albo przynieść zabawki, słodycze, książki lub gotowe paczki, które będą mikołajkowymi upominkami                         dla podopiecznych Caritas.

„Aniołkowe Granie”to akcja zbierania  paczek dla dzieci z Pogotowi Rodzinnych i Rodzinnych Domów Dziecka.

„Świąteczne dary dla Polaków  na wschodzie”od wielu lat prowadzi Telewizja Polska Studio Wschód. Paczka świąteczna z Polski zawieziona na Boże Narodzenie do naszych Rodaków                    na Kresach zawsze jest przyjmowana z wielkim wzruszeniem. Na dary czekają również rodziny obchodzące Boże Narodzenie Prawosławne - to bardzo często rodziny mieszane, polsko-ukraińskie.  Prosimy o różne dary, również odzież i artykuły spożywcze, higieniczne.