Mistrzostwa szkoły w kopercie łyżwiarskiej

Wiesław Forkasiewicz 26 listopad 2014 Aktualizacja:26 listopad 2014

Opis: Jak co roku na lodowisku przy ulicy Spiskiej nasi uczniowie brali udział w Mistrzostwach Szkoły w wieloboju "Koperta łyżwiarska" Udział wzięło łącznie trzydziestu uczniów i uczennic. Każdy uczestnik pięciokrotnie pokonywał trasę koperty(trzy razy przodem i dwa razy tyłem). O wyniku końcowym decydowała suma dwóch najlepszych czasów w jeździe przodem i lepszy czas w jeździe tyłem. Walka była bardzo emocjonująca i do ostatnich przejazdów nie było wiadomo kto wygra. Po zsumowaniu wyników najlepszą okazała się Ewa Gubernator, która pokonała Antka Czuwarę o 0,3 sek oraz Wiktorię Major o 1 sek. Pozostałe wyniki zostaną zamieszczone na sportowej tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej sportowych osiągnięć szkoły.Gratuluje zwycięzcom.