Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

"Piknik w szkole"

"Piknik w szkole"

Alina Haładaj 22 czerwiec 2014 Aktualizacja:23 czerwiec 2014 

Agencja Rynku Rolnego zorganizowała dla uczniów klas I-III naszej szkoły piknik pod hasłem "Smacznie, zdrowo, kolorowo - warzywnie i owocowo" realizowany w ramach projektu "Owoce w szkole". Podkreślić należy, iż jesteśmy jedyną wrocławską szkołą, w której organizowano takie przedsięwzięcie. Zaprosiliśmy zatem do nas uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 73 przy ul. Glinianej. Była to impreza rekreacyjna o charakterze edukacyjnym promująca zdrowe odżywianie i aktywny sposób spędzania wolnego czasu.

Uczestnicy pikniku, podzieleni na cztery grupy, przemieszczali się kolejno po czterech strefach aktywności, noszących owocowo - warzywne nazwy, a po zaliczeniu wszystkich otrzymali okolicznościowe upominki. Odbywały się również warsztaty artystyczne i klasowe śpiewanie, a wszystkim tym działaniom towarzyszył catering promujący zdrowe jedzenie.

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko