Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

"Wycieczka rowerowa do Galowic"

"Wycieczka rowerowa do Galowic"

Alina Haładaj 15 czerwiec 2014 Aktualizacja:15 czerwiec 2014 

W dniu 07 czerwca br., w sobotni upalny dzień, grupa uczniów z naszej szkoły oraz ich rodziców pod kierunkiem nauczycieli - Izabeli Bykowskiej - pomysłodawczyni, Beaty Rudzkiej, Aliny Haładaj, Marty Suchty oraz Wiesława Forkasiewicza udała się na wycieczkę rowerową do Galowic. Towarzyszyli nam również uczniowie i rodzice z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej Nr 17. Trasa liczyła 16 km w jedną stronę, ale poradziły sobie z nią nawet najmłodsze dzieci z klasy IB.

Na miejscu mieliśmy możliwość obejrzenia historycznych powozów w tamtejszym muzeum. Mimo wysiłku włożonego na przejazd wystarczyło nam energii na wspólne gry i zabawy terenowe - przeciąganie liny, grę w piłkę i bule. Nadwątlone siły mogliśmy zregenerować, spożywając upieczone w ognisku kiełbaski, które w pięknym otoczeniu smakowały wyśmienicie. Zmęczeni, ale w doskonałych humorach powróciliśmy do szkoły z myślą o kolejnych równie udanych wycieczkach. 

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko