Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Unia w pigułce

Unia w pigułce

Izabela Gajda Chrzanowska 08 czerwiec 2014 Aktualizacja:08 czerwiec 2014 

ratusz

ratusz
W tym roku szkolnym uczniowie klas 4-6 brali udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych w Punkcie Informacyjnym Unii Europejskiej we Wrocławiu. Dla klas czwartych wkraczających dopiero w tematy integracji europejskiej przygotowano zajęcia p.t. Unia w pigułce. Uczniowie klas piątych mieli szanse poszerzyć swoją wiedzę w trakcie zajęć o Wielokulturowoœci w Europie.

Temat "Obywatelstwo Unii Europejskiej, tożsamoœć europejska i narodowa" - temat ważny i poważny zaproponowaliœmy klasom szóstym.  Dzięki ciekawym zajęciom i nowej wiedzy z każdym rokiem uczniowie nasi stają się odpowiedzialnymi Europejczykami.

Unia w pigułce
Unia w pigułce Unia w pigułce
Unia w pigułce
Unia w pigułce Unia w pigułce
Unia w pigułce
Unia w pigułce Unia w pigułce
Unia w pigułce
Unia w pigułce Unia w pigułce

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko